REALIZĒ SAVU SAPNI PAR SKAISTIEM SVĒTKIEM KOPĀ AR PASĀKUMU APRĪKOJUMA NOMU AKURĀTS

AkuratsGada siltā sezona ir piemērota dažāda veida pasākumu – festivālu, gadatirgu, kāzu, privāto ballīšu organizēšanai. Protams, ar ideju vien nepietiek – katra pasākuma rīkošanai vajadzīgs arī piemērots aprīkojums.

Ja aprīkojums vajadzīgs tikai uz konkrēto pasākumu , labs variants būs inventāru nevis pirkt, bet gan nomāt. Inventāra īre ļaus ne tikai izvēlēties tieši organizētajam pasākumam piemērotāko aprīkojumu, bet arī ietaupīt naudas līdzekļus – maksāsi tikai par inventāra izmantošanas laiku, turklāt nevajadzēs domāt par tā uzglabāšanu un ar to saistītām izmaksām.

Akurāts ir pasākumu aprīkojuma serviss, kas darbojas jau kopš 2005. gada, saviem klientiem piedāvājot dažāda veida inventāru lieliem un maziem pasākumiem. Akurats aprīkojums ir izmantots festivālos, pilsētas svētkos, Dziesmusvētkos, kā arī  gadatirgos, dārza svētkos, prezentācijās, koncertos, sporta spēlēs, kāzās un  privātās ballītēs.

Vasara ir piemērotākais brīdis pasākumiem brīvā dabā!. Ņemot vērā faktu, ka laikapstākļi ir pavisam neparedzami, rīkojot pasākumu būtiski padomāt arī par risinājumu lietus laikā. Tam noderēs nojumes. Akurāts piedāvātā nojumes noma nozīmē bagātīgu izvēli – varēsi piemeklēt ne vien nepieciešamā izmēra, bet arī dizaina nojumi. Ja īsti nezini, kāda veida nojume būtu piemērotākā izvēle, vari vērsties pie Akurāts darbiniekiem, lai saņemtu kosultāciju.

Ja  brīvdabas pasākums norisināsies vakarā, vērts padomāt par svētku dalībnieku  papildus komfortu. Šādam nolūkam labs risinājums Akurāts gāzes sildītāji. Tie nodrošinās siltumu vairāku stundu garumā un ir ērti savienojami ar Akurāts nojumēm. Izvēloties pasākumam nepieciešamo sildītāju skaitu, jāatceras, ka viens spēj apsildīt 20 kvadrātmetrus lielu teritoriju. Tādā veidā būs vienkārši aprēķināt , cik gāzes sildītāju nepieciešams.

Akurāts komanda ir padomājusi arī par cita veida saviesīgu pasākumu inventāra piedāvājumu, piemēram, krēsliem. Jāpiebilst, ka pieejami dažāda veida krēsli, lai ikviens varētu izvēlēties konkrētajam pasākumam atbilstošākos. Piedāvājumā, piemēram, klasiski melni, viegli pārvietojami krēsli un komfortabli banketu krēsli.

Ja vēlies pārsteigt ballītes viesus ar stilīgu risinājumu, izvēlies Akurāts piedāvātos bāra krēslus! Bāra krēsli būs labs aprīkojums atpūtas brīžiem vai tērzēšanai priecīgā gaisotnē.

Akurāts piedāvātā krēslu noma ietver ne tikai lielu krēslu izvēli, bet arī konsultācijas par atbilstošākajiem risinājumiem, krēslu piegādi uz pasākuma norises vietu, to montāžu un demontāžu.

Realizē savas idejas kopā ar Akurāts pasākumu aprīkojuma nomu!

Leave a Reply