Aizdevumi internetā- ērts risinājums neparedzētiem tēriņiem

Ja radušies neplānoti izdevumi, bet iekrājumu nav, viens no variantiem, kā tikt pie nepieciešamajiem naudas līdzekļiem, ir aizdevumi, kurus ērti var noformēt internetā.

Lai arī aizdevumi pieejami pie dažādiem kredītdevējiem, ikviens grib aizņemties pēc iespējas izdevīgāk. Savas plānus vari piepildīt aizņemoties no ViaSMS – tas ir viens no populārākajiem ātro kredītu aizdevējiem Latvijā. Aizdevējs piedāvā īpašas atlaides un piedāvājumus gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem, turklāt tiek piedāvāti dažāda apjoma aizdevumi. Naudas aizdevums no šī aizdevēja palīdzēs visdažādākajos brīžos. Īpaši draudzīgi aizņemšanās noteikumi gaida ViaSMS jaunos klientus – kredīts bez maksas. Kredīts bez maksas – tas nozīmē, ka kredītam netiek piemērota procentu likme. Atdod aizdevuma pamatsummu. Kredīts bez maksas – izdevīgs risinājums īslaicīgu grūtību gadījumā.

IZDEVĪGI AIZŅEMŠANĀS NOSACĪJUMI JAUNAJIEM KLIENTIEM – KREDĪTS BEZ MAKSAS

Situācijās, kad mazliet pietrūkst līdz algas dienai, izdevīga iespēja ir  naudas aizdevums līdz algai, kas pieejams līdz pat 700 eiro apmērā. Jāielāgo gan, ka , aizņemoties pirmo reizi, maksimālā aizdevuma summa ir mazāka – 350 eiro. Savukārt, kredītu noformējot otro reizi, summa tiek palielināta līdz 500 eiro.

Savukārt vērienīgāku dzīves plānu īstenošanai labs risinājums būs naudas aizdevums līdz pat EUR 1500. Lai aizņemšanās process būtu ērtāks, aizdevējs piedāvā saskaņot finansiālās iespējas ar ikmēneša maksājumu , sadalot kopējo līguma summu vienādos maksājumos laika periodā no 3 līdz pat 12 mēnešiem. Tā, izvēloties īsāku vai garāku atmaksas termiņu, Tu varēsi sabalansēt savus ikmēneša ienākumus ar izdevumiem. Neatkarīgi no tā, kāda apjoma naudas aizdevums vajadzīgs, tas tiks izsniegts bez ķīlas un galvojuma! ViaSMS aizdevumi ļaus saņemt naudu tad, kad tas ir aktuāli!

KREDĪTA NOFORMĒŠANAS NOTEIKUMI

ViaSMS aizdevumi piesakāmi ar interneta starpniecību, jebkurā ērtā brīdī. Jāņem vērā tikai, ka pieteikums tiks izskatīts un naudas aizdevums piešķirts kredītdevēja darba laikā, kas ir darba dienās no 8.00 līdz 22.00, bet brīvdienās no 9.00 līdz 22.00. Šī aizdevēja naudas aizdevums pieejams tiem Latvijas republikas iedzīvotājiem, kas sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu. Lai aizdevumi tiktu piešķirti, būtisks ir arī ienākumu līmenis un kredītvēsture – tai jābūt labai.

ViaSMS aizdevumi – lieliem un maziem dzīves plāniem. Aizdevumi ir labs risinājums arī tad, ja nauda vajadzīga pēc iespējas ātrāk – uz norādīto bankas kontu naudas aizdevums tiks pārskaitīts aptuveni 15 minūtēs.

 Aizdevumi – tā ir atbildība. Pirms kredīta noformēšanas rūpīgi izvērtē kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atmaksāt.

Leave a Reply