All inclusive konferenču zāle

konferenču telpasIznomājamas konferenču telpas mūsdienās ir ļoti pieprasītas, jo ir daudz indivīdu un uzņēmumu, kas māk pienācīgi nosvinēt panākumus vai vienkārši kārtējo nedēļas nogali. Un kāpēc gan neizmantot iespēju pavadīt laiku īpašumā, kur Jūsu priekam attiecīgā iestāde dažādas aktivitātes – atpūšanos, sportošanu, relaksējošas masāžas un, protams, sātīgu un izsmalcinātu maltīti?

Piedzīvojiet šīs lietas ar ģimeni vai lielāku cilvēku grupu Baltvillā! Baltvilla ir viesnīca, kas bāzēta blakus ViA Baltica (E67) maģistrālei. Kura konferenču zāle ir atbilstošākā Jūsu organizētā pasākuma viesu skaitam? Pastāv veselas 3 izvēles iespējas.

IEVĒROJAMA KONFERENČU ZĀLE NOTEIKTI ATVIEGLOS ORGANIZATORU DARBU

                All inclusive konferenču zāle – tas ir serviss, ar ko Baltvilla īpaši lepojas! Lai saprastu, par ko ir stāsts,  iepazīstieties ar tālāk uzskatītajām vērtībām, kas padara šīs konferenču telpas īpašas::

Trīs konferenču telpas (zaļā, oranžā un dzeltenā konferenču zāle), no kā izvēlēties sev piemērotāko (paradzētas 25 – 100 viesiem);

Katra konferenču zāle atbilst visām tehniskām vajadzībām gan gaismas, gan projektora, gan ventlācijas, gan citu elektroniku ziņā;

Konferenču telpas sanāksmēm, bet restorāns brokastīm, pusdienām un vakariņām;

Un, protams, viesnīca nakts atpūtai, lai uzkrātu spēkus jaunai dienai.

KO NODROŠINA BALTVILLA?

                Viens ir skaidrs – ir pieejamas elegantas un ekstrām bagātas konferenču telpas. Protams, jāatceras, ka katra konferenču zāle, pateicoties lielajiem logiem, rada niecīgu nepieciešamību pēc apgaismojuma. Tātad vēl patīkamāk arī Jūsu acīm. Ar ko vēl šī viesnīca Jūs pārsteigs? Baltvilla, pateicoties tās lokācijai un apsaimniekotaju rūpēm, ir viesnīca, kur ne tikai apmesties, bet arī lietderīgi izmantot gaišās diennakts stundas! Baltvilla piedāvājuma klāstā ietilpst arī:

Viesnīca ar 39 augstas kvalitātes istabiņām;

Īpaši piedāvājumi no Baltvilla SPA salona;

Baltvilla restorāns ar ēdienkarti un pavāriem;

Viesnīca ar prezidenta apartamentiem? Baltvilla;

Jums interesē auto stāvvieta? Šī viesnīca bez maksas nodrošina to līdz pat 100 automašīnām;

Baltvilla sadarbojas ar Baltezera veselības centru. Pilates, joga, trenažieri un rehabilitācijas nodarbības – tas viss tikai 100 metru attālumā;

Piedevām, Baltvilla ir divās kategorijās augsti novērtēta viesnīca tūrisma interneta vietnē TripAdvisor.

Ir to vērts, vai ne? Jāsteidz pieteikt datumus, jo viesnīca ir regulāri noslogota! Baltvilla kontakti:

Kontakttālruņa nr.: +371 67840640

E-pasts: info@baltvilla.lv

Mājaslapa: www.baltvilla.lv

Atrašanās vieta: viesnīca bāzēta Senču prospektā 45.

Baltvilla strādā gan ziemā, gan vasarā, gan pavasarī, gan rudens sezonā – noorganizējiet savam paziņu lokam vai draugiem brīnišķīgus svinības ikkatrā no tiem!

Leave a Reply