Apdrošināšanas polise drošākai nākotnei

Dzīve ir pārsteigumu pilna – daži no tiem ir pozitīvi, citi – nozīmē pārbaudījumus. No tā nav iespējams izvairīties pilnībā, taču var sevi pasargāt no nepatīkamo pārsteigumu izraisītajām sekām. Viens no variantiem, kā to izdarīt – izvēlēties piemērotu apdrošināšanu.
Mūsdienās sortimentā vairāki apdrošināšanas veidi – praktiski visām vajadzībām un dzīves gadījumiem. Divas no populārākajām ir dzīvības apdrošināšana un ceļojuma apdrošināšana. Ko ņemt vērā, vēloties tās noformēt? Turpini lasīt , lai saprastu vairāk!

Apdrošināšana finansiālam nodrošinājumam neparedzētās situācijās

Dzīvības apdrošināšana garantē drošību ne vien mums pašiem, bet arī mūsu tuvākajiem, jo tā ir atbildība gan par sevi, gan arī ģimenes nākotni neparedzētos gadījumos.
Dzīvības apdrošināšana sniedz iespēju saglabāt un aizsargāt savus finanšu līdzekļus neplānotās situācijās.
Laba iespēja ir arī uzkrājošā dzīvības apdrošināšana – tas nozīmē, ka naudas līdzekļi tiek krāti kādam mērķim, papildus izvēloties kādu no apdrošināšanas veidiem.
Jāatzīmē, ka apdrošināšanas polišu sortiments šobrīd ir visai plašs – katram no tiem ir savi noteikumi un risku segums. Izvēlies sev atbilstošāko variantu un jūties drošs par savu un savu tuvinieku nākotni!

Kādus riskus ietvert ceļojumu apdrošināšanā?

Lai cik labi plānots būtu ceļojums, tajā var atgadīties daudz kas neplānots – aizkavējies lidmašīnas reiss, sabojāta bagāža, pēkšņas veselības problēmas ir vien daži no riskiem. Lai nezaudētu prieku par ceļojumu, noderīga var būt ceļojuma apdrošināšana.
Ja aktuāla ceļojuma apdrošināšana, daudz informācijas sameklēsi internetā – izveidoti gan apdrošināšanas kalkulatori, gan dažādi ieteikumi, kas noteikti palīdzēs pieņemt izdevīgāko lēmumu. Katra apdrošināšanas polise ietver dažādus riska segumus, tāpēc to ērti pielāgot tieši konkrētajai ceļošanas reizei. Piemēram, ja ceļojumā plāno doties ar lidmašīnu, vērts polisē iekļaut risku – ”lidojuma aizkavēšanās”. Īpaši aktuāli tas var būt, ja ceļojuma galamērķis ir ārpus Eiropas Savienības.
Pirms noformē apdrošināšanas polisi, novērtē, vai tai ir pietiekami daudzpusīgs risku segums. Tik pat būtisks ir arī citu klientu viedoklis – pārliecinies, ka tas ir pozitīvs. Tādā veidā nodrošināsies, ka Tava dzīvības apdrošināšana, ceļojuma apdrošināšana vai kāda cita polise nepieciešamības gadījumā attaisnos uz to liktās cerības.

Leave a Reply