Bērnu rati, gultas un citas preces visai ģimenei!

Rūpējoties par pašiem mazākajiem, primāri vecāki domā par drošību un tikai pēc tam – par prasmju attīstīšanu. Mūsdienās bērnu gultas, bērnu rati un spēles bērniem tiek gatavotas no augstvērtīgiem materiāliem un tie atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Piemēram, atbilstoša izmēra LEGO klucīši novērsīs aizrīšanās risku. Jāatcerās, ka virtuvē bērni atrodas visai bieži, tādēļ indukcijas plītis ir lieliska alternatīva ierastajām gāzes plītīm.

Modernas indukcijas plītis nodrošinās augstāku drošības standartu ievērošanu bērniem un pieaugušajiem

Indukcijas plītis veicinās iespēju gatavot vēl interesantāk, jo siltums tiek vienmērīgi izdalīts visā gatavošanas virsmas platībā. Tādēļ indukcijas plītis ir plaši iecienītas ne tikai ģimenēs, bet arī uzņēmumos. Sniedziet sev iespēju gatavot ātrāk, ērtāk un lētāk, uzturot ēdienu ilgāk siltu ar šo ergonomisko risinājumu, jo virsma pat 2 stundas pēc gatavošanas beigām uztur siltumu. Indukcijas plītis veicinās dažādot maltīšu gatavošanu, jo:

  • To tīrīšana aizņem maz laika;
  • Tās ir ergonomiskas un lētas ekspluatācijā;
  • Tās ir drošas un izturīgas.

Izturīgas bērnu gultas kalpos ļoti ilgi, bet izturīgi bērnu rati noderēs ērtām un drošām pastaigām parkā

Pareiza bērnu gultas izvēle raksturos to, cik ērti būs abiem – Jums un bērnam. Kvalitatīvas bērnu gultas pamatā ir vidēji mīksta guļamā zona un ietilpīga zona, kur glabāt visu bērna higiēnai vajadzīgo. Savukārt pastaigas ērtākas darīs ērti bērnu rati ar lielu somu un speciālu nodalījumu rotaļlietām. Jāņem vērā, ka neitrālas krāsas bērnu rati var būt pat labāka izvēle, ja ģimenē plānoti vairāk kā viens bērns. Gan bērnu gultas, gan bērnu rati ir jāiegādājas tādi, kas kalpos ilgi.

Pasūti ratus šeit- http://www.1a.lv/preces_berniem/pastaigam_brauksanai_ar_auto/universalie_rati!

Spēles bērniem – lelles, auto ar tālvadību, LEGO un krāsojamās grāmatas – sekmēs radošumu

Labs palīgs bērna attīstības veicināšanā ir spēles bērniem, piemēram, LEGO konstruktors. LEGO ir ne tikai spēles bērniem, bet arī rīks, kas veicina bērnu:

  • Spriestspēju un telpiskās domāšanas prasmes;
  • Ģeometrijas uztveres prasmju attīstīšanu;
  • Izpratni par priekšmetu lielumu un savietojamību.

LEGO tāpat kā citas spēles bērniem jāizvēlas atbilstoši mazuļa vecumam. Pirmsskolas vecuma bērniem atbilstoši būs LEGO ar liela izmēra kauliņiem, bet vecākiem bērniem – ar mazākiem kauliņiem. LEGO konstruktoru likšana ir relaksējoša izklaide bērniem un pieaugušajiem, tāpēc, iegādājoties LEGO bērniem, ar to spēlēsies arī pieaugušie.

Dariet ikdienu vienkāršāku ar precēm no 1a.lv plašā piedāvājuma! Te katram klientam ievērojamā sortimentā ir pieejamas loģisko domāšanu pilnveidojošas spēles bērniem, ekonomiskas indukcijas plītis, bērnu gultas, LEGO un bērnu rati! Ieskatieties www.1a.lv un izvēlieties jau tagad! <h2>

Leave a Reply