Eksperts riepu pasaulē- PKP.LV

pkp.lvJa Jums pieder vieglais transportlīdzeklis, kuram nepieciešamas svaigas autoriepas, akumulatori vai kādas citas auto detaļas – ielūkojieties interneta lapā pkp.lv. Šī būs drošākā vietne, kur ir nopērkamas auto riepas – gan ziemas riepas, gan vissezonas un vasaras riepas, turklāt pkp.lv piedāvājumā ir liela lieto disku izvēle, turklāt tiek piedāvāti labi akumulatori.

Labākās auto riepas ir tās, kas ir atbistošas gadalaikam un ielām, pa ko pārvietojaties ikdienas gaitās. Ziemā auto riepas ir aprīkotas ar dziļu protektoru, bet vasarā riepas ir piemērotākas sausam laikam. Tādēļ vismaz divreiz gada laikā auto riepas ir jāmaina – vienreiz pavasarī, otru pienākot ziemai. Likumdošana Latvijā nosaka, ka no 1. decembra sākuma līdz februāra beigām vieglajiem transportlīdzekļiem, kas pārvietojas pa koplietošanas ceļiem, ir obligāti jāuzmontē ziemas sezonas riepas. Interneta portālā pkp.lv atradīsiet specializējušos auto servisus, kuros augsto apmācīti eksperti gan varēs sniegt padomus par to, kādas tieši autoriepas ir vislabākās, gan uzmontēs riepas Jūsu auto.

IEGĀDĀJIES AUTORIEPAS VIEGLI – INTERNETA VIETNĒ

Ja nevarat izlemt, vai vajadzētu pirkt lietotas riepas, vai arī jaunas autoriepas – pašu labā drošāk tomēr pirkt galīgi jaunas un ar derīgu garantiju. Turklāt jaunas autoriepas ne visos gadījumos ir ļoti augstās cenās – mājaslapā pkp.lv regulāri tiek piedāvātas dažādas akcijas jaunu auto riepu pirkšanai. Galvenais atzīmējiet, tieši kāda lieluma autoriepas vajadzīgas Jūsu automašīnai, kā arī specifisku ražotāju. Izdariet pirkumu un kvalitatīvas autoriepas būs gatavas, lai tās tiktu uzliktas Jūsu automašīnai. Autoriepas te atradīs arī tie autovadītāji, kam vajadzīgs ar doršām riepām nodrošināt smagās mašīnas vai motociklus.

KVALITATĪVAS AUTORIEPAS PRASA UZTICAMU SPECIĀLISTU

 Mājaslapā pkp.lv Jūs varat ne vien nopirkt riepas, bet arī atrast servisu, kur riepas Jūsu auto tiks nomainītas. Ļoti ērta būs iespēja pieteikties riepu nomaiņai tiešsaistē – pārdomātā kartē Jums būs iespēja viegli sameklēt tuvāko Pirelli Key Point riepu maiņas centru. Jūs varēsit būt droši, ka eksperti PKP autocentros parūpēsies par to, ka Jūsu autoriepas tiek uzliktas kvalitatīvi.

KVALITATĪVI AKUMULATORI ARĪ ATRODAMI ONLINE

Pat tādas detaļas kā akumulatori tiek piedāvāti mājaslapā pkp.lv – turklāt akumulatori un to apkope arī ir pieejami Pirelli Key Poit servisos. Pkp.lv tīklā apvienotie autoservisi nodrošina augstas klases attieksmi, kā arī to, ka akumulatori saņems labāko apkopi, un pēc to nokalpošanas akumulatori tiks droši utilizēti. Lai arī kas Jums būtu nepieciešams – akumulatori, autoriepas vai lietie diski – ieskatīties pkp.lv un atrodiet nepieciešamo!

Leave a Reply