Fitnesa sporta klubs tiem, kuri ir izvirzījuši sev sportiskus mērķus

Ja vēlies nodarboties ar sportu visu gadu nevis tikai tad, kad aiz loga spīd saule un pūš atsvaidiznošs vējš, tad tev ir npieciešams fitnesa sporta klubs. Kādas īpašības piemīts mūsdienīgai sporta zālei?

Fitnesa sporta klubs gan vīriešiem, gan sievietēm

Labiekārtotas teelpas, plaša trenažieru izvēle un daudzveidīgas nodarbības raksturo mūdienīgu un visām prasībām atbilstošu sporta centru. Fitnesa sporta klubs Veselības fabrika, kas atrodas ērti pieejamā vietā Teikā, ir tieši tāds. Šis fitnesa sporta klubs nodrošina dažādas nodarbības, kas ir piemērotas kā iesācējiem, tā lietpratējiem un senioriem.

Kādu treniņu izvēlēsies?

Fitnesa sporta klubs garantē, ka treniņi lielam cilvēku skaitam uz body bike notiek speciālā grupu nodarbību zālē. Fitnesa sporta klubs ir aprīkots ar velotrenažieriem no Eiropas Savienības ražotāja “Tomahawk”. Savukārt trenažieru zāle ir iekārtota, vadoties pēc efektīvākajām ASV un Kanādas sporta zāļu iekārtošanas pieredzēm. Sporta kluba abonements nodrošinās, ka Jūs būsiet formā, ja ievērosiet gan treniņu, gan diētas nosacījumus.
Kāds teiks, ka sporta kluba abonements ir lieks, jo rūpēties par savu ķermeni var visur. Jaunajā sporta zālē ir pieejama trenažieru zāle un aerobikas nodarbības. Profesionāli nodarboties ar treniņiem ieteicams pielāgotās telpās. Sporta klubs ir pieprasīts, jo:

 • fitnesa klubs ir pielāgots dažādiem sporta veidiem;
 • funkcionālais treniņš ir pieejams ik dienas;
 • ir pieejami zinoši un labvēlīgi treneri;

Viss ir novietots vienuviet – trenējoties fitnesa klubā, Jums ir nepieciešams tikai aizbraukt līdz konkrētajam klubam.

Funkcionālais treniņš – risinājums jebkurā vecumā

Sporta kluba abonements nodrošina šādas nodarbības:

 • STEP vingrošanas aktivitātes tiek īstenotas profesionāla trenera vadībā (organizē fitnesa klubs);
 • STEP treniņu laikā izkustās viss ķermenis (organizē sporta klubs un tā trenažieru zāle);
 • STEP ir lielisks sporta veids visa ķermeņa uzturēšanai formā (efektīvāks nekā aerobikas nodarbības);
 • VARIO nodarbībās ietilpst aerobais treniņš, muskulatūras vingrojumi un muskulatūras stiepšana (līdzīgs kā funkcionālais treniņš).

Fitnesa klubs ar augstas kvalitātes un veiktspējas trenažieriem sekmēs sportisko iemaņu atgūšanu.|Ikvienam tiek nodrošinātas šādas iespējas, ja ir iegādāts Sporta kluba abonements:

 • CORE treniņi ir augstas fiziskās slodzes aerobikas nodarbības, kas teicami sekmē sirdsdarbību (tāpat kā funkcionālais treniņš);
 • FAT BURNER nodrošina efektīvu lieko tauku sadedzināšanu. Šīs nodarbības palīdz zaudēt lieko svaru un stiprināt organismu.
 • ABS + Stretch nodarbībās tiek stiprināta vēdera preses, muguras, sānu muskulatūra.

Ieguldi darbu un Tavs ķermenis teiks paldies! Gan trenažieru zāle un fitnesa klubs, tā fitnesa sporta klubs sekmēs ķermeņa sakārtošanu. Saistošas aktivitātes, neatkarīgi no dzimuma, ko nodrošina sporta kluba abonements:

 • pilates vingrojumu sistēma sniedz enerģiju un mieru, kā arī labu fizisko formu;
 • “total body workout” treniņi ietver spēka vingrojumu kompleksu ķermeņa reljefa veidošanai;

Katra diena ir piemērota, lai sportotu un uzlabotu savu pašsajūtu. Fitnesa sporta klubs palīdzēs tev sasniegt izvirzītos mērķus, nodrošinot visu nepieciešamo inventāru, kā arī trenerus. Ienāc veselibasfabrika.lv un piesakies nodarbībām tiešsaistē!

Leave a Reply