FIZIOTERAPIJA UN VESELĪBU VEICNOŠAS PROCEDŪRAS NETĀLU NO RĪGAS

Veselība ikkatram ir jānostāda pirmajā vietā. Ja tā ir sašķobījusies, tad nevar ne pastrādāt, ne pilnvērtīgi baudīt visu, kas dzīvē tiek dots. Ja Jums ir nepieciešamas fizioterapijas vai cita veida veselību veicinošas nodarbības, ienāciet http://jurmala.pilseta24.lv/zina?slug=quot-baltvilla-quot-balta-miera-osta-baltezera-krasta-8f8cbec218/1780748 un uzziniet vairāk par to, ko piedāvā veselības centrs “Baltezers!”

 

PLAŠA PROCEDŪRU IZVĒLE

Veselības uzlabošana nenozīmē tikai ārstniecības procedūras speciālistupvadībā. Arī dažādi SPA rituāli sekmē labsajūtas uzlabošanu un imunitātes stiprināšanu. Veselības centrs ir saistīts ar viesnīcu “Baltvilla”, kas atrodas tieši blakus. Tur varat apmeklēt arī masāžas un SPA procedūras ne tikai vienatnē, bet aŗi kopā ar mīļoto cilvēku. Vairāk info atradīsiet, klikšķinot uz http://jurmala.pilseta24.lv/zina?slug=quot-baltvilla-quot-balta-miera-osta-baltezera-krasta-8f8cbec218/1780748.

 

Veselības centrs realizē dažādus medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, kas uzlabos pašsajūtu ikvienam tā viesim. “Baltezers” piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem – pielāgotās telpas, priežu sils un ezera tuvums labi liks justies katram. Ik sevišķi tad, kad var laiski zvilnēt ezera pludmalē, kā arī atveldzēties peldē. Veselības centrs nodrošina dažādas procedūras, piemēram, fizioterapiju, masāžas, ārstnieciskās skaistumkopšanas procedūras, un vingrošanu, kā arī daudzus citus pakalpojumus. Tas viss ir pielāgots tam, lai Jūs varētu justies relaksēti.

 

SPORTOJIET UN BAUDIET DABU

Savukārt, sporta centrs sniedz iespēju uzlabot savu fizisko formu, izmantojot dažādus Somijā ražotus trenažierus. Sporta centrs nodrošina arī dažādu veidu hanteles un stieņus. Tāpat sporta centrs organizē arī dažādas grupu nodarbības – piemēram, pilates, cīņas aerobiku, jogu un citas.

 

IR LAIKS GARDUM GARDAI MALTĪTEI

Baltvilla teritorijā arī labs restorāns, kas piemērots gan ikdienas maltītēm, gan arī īpašam mielstam svētku reizēs, piemēram, kāzās, jubilejās vai privātās Jaungada svinībās. Restorāns piedāvā lielisku atmosfēru, rūpīgi piemeklētu mūziku un šefpavāra gatavotu maltīti no svaigiem produktiem. Kā punkts uz i būs īpaši piemeklēta vīnu izlase. Siltajā laikā varat izbaudīt ēdienu uz plašas terases, ko ieskauj priežu sils, bet tālumā vērojams rāmais ezers. Ak, cik patīkami, ka var izbaudīt tādu skatu!

 

Uzlabo veselību un relaksējies Baltvillā, kas atrodas aptuveni desmit minūšu braucienā no Rīgas, ja brauc ar savu auto. Ir vērts kaut vienu nedēļas nogali aizmirst par pilsētas steigu un ikdienas rutīnu, tādā veidā izvēdinot galvu un baudot mierpilnu atpūtu. Vairāk informācijas par pašu viesnīcu, veselības centru, kā arī restorānu lasiet šajā rakstā: http://jurmala.pilseta24.lv/zina?slug=quot-baltvilla-quot-balta-miera-osta-baltezera-krasta-8f8cbec218/1780748!

 

This entry was posted in Blog.