FIZKULTŪRA IR DAĻA NO VESELĪGA DZĪVESVEIDA

Veselības fabrikaVai Jūs atceraties savas sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas gaitas? Kāpēc tajos laikos fitnesa klubi starp Jūsu vienaudžiem nebija populāri? Jo visbiežāk skolas, kā obligātus priekšmetus, iekļāva arī sporta nodarbības vismaz pāris reizes nedēļā. Bet ko darīt, kad vidusskola absolvēta, un esat studiju vai darba gaitās, kad laiks un vieta fizkultūrai jāieplāno pašam?

Vienkāršākā atbilde un ērtākais risinājums ir fitnesa klubi, kur atradīsiet vairākus fitnesa trenažierus un profesionālus trenerus, kuri nodrošina plašu pakalpojumu klāstu ar sporta nodarbībām, kas paredzētas dažādām muskuļu grupām un veselību ietekmējošām vajadzībām. Mūsdienās treniņi pieejami jekbādos laikapstākļos un gadalaikos, tāpēc vienīgais, kas jāsaprot – cik bieži sportosiet?

UZTURIET SPĒKU UN FIZISKO FORMU, SPORTOJOT VAIRĀKKĀRT NEDĒĻĀ!

Kā Jums šķiet – ir atšķirība starp septiņu ābolu apēšanu nedēļas pēdējā dienā un septiņu ābolu apēšanu nedēļas laikā, ēdot pa 1 ābolam katru dienu? Ir, un tas pats princips attiecas arī uz fizkultūras regularitātes un intensitātes attiecību. Tieši tāpēc sporta kluba abonements ir, ļoti iespējams, noderīgākais ieguldījums, kad tiek apmeklēts fitnesa centrs. Jāsaprot, ka fitnesa klubi parasti nozīmē lielas telpas, līdz ar to arī pastāvīgas izmaksas, lai fitnesa klubi uzturētu darbību un iespēju interesentiem jebkurā dienas laikā sportot. Iespējams, tāpēc fitnesa klubi piekopj tādu cenu sadalījumu, kur sporta kluba abonements ir krietni izdevīgāks, nekā vienreizīgi apmeklējumi. Turklāt, sporta kluba abonements strādā kā lielisks motivators, jo ir grēks izlaist sportošanas reizes, ja sporta klubs jau ir nofinansēts mēnesi uz priekšu. Kad esat apņēmušies sākt iekļaut stundas ikdienas rutīnā, lai pienācīgi izsvīstu un izlādētos, ir jāizlemj, kurš sporta centrs ir atbilstošākā tieši Jums.

KUR SPORTOT?

Veselības Fabrika ir sporta klubs ne tikai pieredzējušiem atlētiem, bet arī jaunajiem censoņiem. Veselības fabrika ir bāzēta ievērojamā VEF fabrikas būvē, līdz ar to šis sporta klubs izceļas ar neatvairāmu atmosfēru. Pateicoties plašajām telpām un efektīvai ventilēšanas sistēmai, fitnesa centrs Veselības Fabrika atšķiras ar īpaši svaigo gaisu, jo sporta klubs ir grūtāk pieelpojams. Sporta klubs Veselības Fabrika ir atvērts katru darba dienu laikā no 7:00 līdz 22:00 un brīvdienās fitnesa centrs gaidīs ikvienu sportistu no 09:00 līdz 21:00. Fitnesa centrs atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 214M, 3.stāvā. Veselības Fabrika piedāvājumā ietilpst gan nodarbības grupās, gan personāltreniņus. Lai saņemtu paplašinātu informāciju par pakalpojumu klāstu, apmeklējiet mājaslapu www.vafbrika.lv. Ja gribat pieteikties nodarbībām vai rodas citi jautājumi, fitnesa centrs tā darba laikā ir sazināms pa telefona numuriem 67887188, 27887188 vai, rakstot uz info@vfabrika.lv.

This entry was posted in Sportam.

Leave a Reply