FN-SERVISS – VIENS NO VADOŠAJIEM DROŠĪBAS SPECIĀLISTIEM LATVIJĀ.

fnserviss.lv 44Ilgu laiku strādājot vienā darba vietā, var piemirsties dažādas lietas, noteikumi vai instruktāžas. Ja Tev un uzņēmumam kopumā nepieciešams gūt zināšanas par vides aizsardzību vai saņemt instruktāžas par ugunsdrošību, netērē laiku un izvēlies labāko, FN – Serviss!

FN – Serviss sniedz arī tādu pakalpojumu kā darba vides risku novērtēšanu, kas ikvienam uzņēmuma jāveic reizi gadā. Lai izvērtētu darba vides riska faktorus, tiek izmantotas vairākas metodes, piemēram, anketēšanu. Pēc tam, kad visi riski izvērtēti, FN – Serviss darbinieki nosaka gan vietas, gan darba veidus, kas pakļauti nevēlamajam riskam. Tāpat, tiek izstrādāts aizsardzības pasākumu plāns, kas nosaka gan to īstenošanas termiņus, gan atbildīgās personas. Pēc riska pārbaudes tiek sagatavoti arī nepieciešamie dokumenti, piemēram, profesiju vai amatu saraksts, kurā nodarbinātie pakļauti kaitīgiem darba vides faktoriem.

Neatkarīgi no tā, esi jauns darbinieks, vai uzņēmumā esi nostrādājis jau vairākus gadus, ikvienam nepieciešams atkārtot jau zināmās lietas gan par darba drošību, gan par ugunsdrošību. Tā kā viss mainās un attīstās gandrīz ik minūti, gada laikā var rasties jaunas un noderīgas lietas un informācija, par kuru Tu pat nenojaut. Ar FN – Serviss piedāvātajām instruktāžām darba vietā, varēsi iepazīties ar vairākām tēmām, kā piemēram, vispārīgās prasības rīcībai ārkārtas situācijās un notiekot nelaimes gadījumam darbā.

Ne tikai darba drošība ir svarīga, bet arī ugunsdrošība. Ugunsdrošības instruktāžā ietvertas tādas tēmas kā galvenie ugunsgrēka izcelšanās iemesli. FN – Serviss piedāvā ne ikai instruktāžas, bet arī praktiskās nodarbības. Piemēram, vai zināji, ka ir ugunsdzēsības aparāti, kas dzēš nevis ar putām, bet, kur tiek izmantota ogļskābā gāze (http://fnserviss.lv/gazes-dzesanas-sistema-ar-oglskabo-gazi/) ? Ja nezināji, tad iespējams, laiks ugunsdrošības instruktāžai!

Ja esi izlēmis, ka rūpes par drošību atstāsi profesionāļu ziņā, izvēlies FN-Serviss! Mājas lapā vari aplūkot gan precizētu piedāvāto pakalpojumu klāstu, gan vajadzības gadījumā vari arī iepirkties e-veikalā, un vajadzīgās darba drošībai un aizsardzībai nepieciešamās preces ievietot savā pirkumu grozā kaut tulīt! Ja vēlies sadarboties ar vienu no labākajiem speciālistiem Latvijā, izvēlies FN-Serviss! Izvēloties FN-Serviss, Tu vari būt pārliecināts, ka kvalitatīvas preces un pakalpojumi nonāks Tavā rīcībā. Ja Tev radušies neatbildēti jautājumi, sazinies ar FN-Serviss komandu! Raksti ziņu uz fnserviss@fnserviss.lv vai zvani – 67 556 799! Kvalitāte, drošība un pieejamība – tādi ir piedāvājumi no FN-Serviss!

Leave a Reply