GAUMĪGAS KANVAS MEKLĒ CANVASWAY.COM

gleznu reprodukcijasIkvienas telpas interjeram īpašu noskaņu piešķirs oriģināla kanva. Kanva – tā ir glezna, kurai pamatā ir uz auduma uzdrukāta fotogrāfija. Šīs foto gleznas tiek drukātas izmantojot īpašas krāsas . Kanvas tiek uzvilktas uz rāmjiem, kas pēc tam ir piestiprināmi pie sienas.

Ja esi nolēmis interjeru izdaiļot ar skaistu kanvu vai pasniegt to kā dāvanu , vērts ielūkoties canvasway.com piedāvājumos!

Canvasway.com piedāvājumu klāstā ne vien jau gatavas kanvas – izcilu gleznu reprodukcijas, bet arī iespēja tās pasūtīt individuāli.

Canvasway.com darbojas tikai ar labākās kvalitātes materiāliem un krāsām, nodrošinot izcilu rezultātu. Kā minēts, pastāv vairākas iespējas – izvēlēties savu mīļāko fotogrāfiju no personīgā fotoalbuma un pārvērst to skaistā mākslas darbā, kas iepriecinās ne vien ģimeni, bet arī ciemiņus, vai arī dot priekšroku kādai no jau gatavajām kanvām – ar tām iepazīties var canvasway.com galerijā.

Kā jau minēts, Canvasway.com nodrošina iespēju gan izveidot individuālu kanvu, gan arī izvēlēties jau kādu no gatavajām kanvas gleznām. Pateicoties 3D vizualizācijai, ir vienkāršāk gan izvēlēties nepieciešamos kanvas parametrus, gan arī gūt labāku priekšstatu par to.

Katru, kurš plāno pasūtīt kanvu, bez šaubām interesēs tās izmaksas. Kanvas cena atkarīga no tādām niansēm kā izmērs, kanvas veids, malu attiecības un citiem. Jāpiemin, ka tiek nodrošinātas arī regulāras akcijas un atlaides, kas šo piedāvājumu padarīs vēl pieejamāku.

Vēlies uzdāvināt kanvu, bet nevari izvēlēties atbilstošāko? Uzdāvini dāvanu karti! Tā ir iespēja kartes saņēmējam pašam izvēlēties, kura kanvas glezna viņam ir vistīkamākā. Kā arī – pasūtīt individuāli izgatavojamu kanvu.

Pēc dāvanas kartes apmaksas, gaviļnieks to saņems elektroniski – savā e-pastā. Tajā būs atrodams unikālais dāvanu kartes numurs, kurš būs jānorāda, kad dāvanu kartes saņēmējs izlems to izmantot.

Svarīgi, ka ikvienas kanvas izgatavošana notiek, izmantojot augstas kvalitātes audumu, kas ir izturīgs pret mitrumu, nobrāzumiem un UV gaismu. Tas nozīmē,ka kanva neizbalēs un arī pēc laika izskatīsies kā tikko radīta.

Svarīgi, ka kanvas gleznas izveide neaizņems daudz laika – pasūtījums tiek izpildīts vidēji 1- 2 dienu laikā. Pasūtījums uz norādīto adresi tiek nogādāts ar DPD kurjera starpniecību un tas notiek 2 – 5 dienu laikā – atkarībā no piegādes adreses.

Inovatīvi risinājumi, augsta kvalitāte, ātra un ērta piegāde – lieliskas kanvas iegādājies canvasway.com

Leave a Reply