Higiēnas apmācības piedāvā webapmaciba.lv

minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumāMūsdienu straujajā dzīves tempā ikviena dzīvi ievērojami atvieglot var interneta sniegtās iespējas. Šīs iespējas savā klāstā iekļāvusi arī Webapmaciba.lv, kas piedāvā apmācības tiešsaistē.

HIGIĒNAS APMĀCĪBAS – ĀTRI UN VIENKĀRŠI

Strādāšana pārtikas nozarē nav iespējama, neizejot higiēnas apmācības. Bet – kāds ir visātrākais veids šo apmācību iziešanai? Ļoti iespējams, ka atbilde uz attiecīgo jautājumu ir uzņēmums Webapmaciba.lv. Šeit higiēnas apmācības neaizņems daudz laika, turklāt tās izmaksās pavisam maz. Vēl viena priekšrocība – higiēnas apmācības Webapmaciba.lv var tikt apgūtas, neatkarīgi no laika, kā arī vietas, jo tās norisinās online. Tādā veidā higiēnas apmācības var tikt izietas, nedodoties ārpus mājas vai dzīvokļa – tieši tik elementāri!

PERSONĀLA HIGIĒNA – KĀDA IR TĀS NOZĪME?

Personāla higiēna ir ļoti svarīga iestādēs, kas darbojas ar pārtiku saistītā nozarē. Personāla higiēna sevī ietver dažādu noteikumu ievērošanu un atrunā svarīgākos darba vietas apstākļus. Turklāt personāla higiēna ir definēta arī oficiāli – ar personāla higiēnas regulēšanu nodarbojas vairāki normatīvie akti, piemēram, Eiropas Parlamenta un Padomes Regula. Tāpēc, lai darbiniekiem būtu vajadzīgās zināšanas par to, kas ir personāla higiēna un kādā veidā to īstenot, nepieciešams iziet speciālus kursus, kurus piedāvā uzņēmums Webapmaciba.lv.

MINIMĀLĀS HIGIĒNAS PRASĪBAS PĀRTIKAS UZŅĒMUMĀ KURSI – WEBAPMACIBA.LV

Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā kursi ļauj apgūt dažādas tēmas – pārtikas drošības un paškontroles sistēmu, pārtikas izcelsmes slimību statistika un profilakse utt. Pēc materiālu iepazīšanas un nepieciešamo zināšanu ieguves būs jāaizpilda eksāmens, pēc kura nokārtošanas tiks iegūts attiecīgs sertifikāts, tādā veidā apliecinot Tavas zināšanas. Jāpiemin, ka eksāmena kārtošanai atvēlētais laiks ir divas stundas. Un, kas nav mazsvarīgi – minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā kursi Webapmaciba.lv pieejami ne vien latviešu, bet arī valodā.

IEGŪT VAJADZĪGĀS ZINĀŠANAS, NEIZEJOT NO MĀJAS PIEDĀVĀ VIETNE WEBAPMACIBA.LV

Lai uzsāktu mācīšanos, Tev vajag reģistrēties mājaslapā Webapmaciba.lv. Nākamais solis – rēķina apmaksāšana. To iespējams izdarīt pavisam ērti, veicot pārskaitījumu uz norādīto bankas kontu. Pēc šo darbību veikšanas e-pasta kastītē atradīsi lietotājvārdu un paroli, ar kuru ielogoties Webapmaciba.lv mājaslapā. Jāpiemin arī – Webapmaciba.lv mācības atbilst MK noteikumiem, un par tām informēts ir arī Pārtikas un veterinārais dienests. Bet, ja Tavs priekšnieks uzskatīs, ka šīs apmācības nav derīgas, Webapmaciba.lv veiks pilnīgu apmācību maksas atgriešanu.

Ja gribi apgūt minimālās higiēnas prasības neizejot no mājām, dodies uz Webapmaciba.lv – šeit iespējams atrast visu vajadzīgo informāciju!

Leave a Reply