Higiēnas prasību kursi

Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā ir obligātas ikvienam, kurš strādā pārtikas uzņēmumā. Piemēram, šo apmācību apguve nepieciešama pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, oficiantiem , kā arī citiem šajā nozarē strādājošajiem.

Tie, kuriem noderīgas šīs ,  minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, mēģinās atrast sev izdevīgāko apmācību iespēju. Ja vēlies higiēnas prasības apgūt ērti un vienkārši, vērts ieskatīties Webapmaciba.lv . Webapmacība sniedz normatīvajiem aktiem atbilstošas apmācības ikvienā diennakts laikā – gan latviešu, gan krievu valodās. Tādejādi pārtikas higiēna apgūstama ātri un ērti.

MINIMĀLĀS HIGIĒNAS APLIECĪBA  DAŽU STUNDU LAIKĀ

Webapmacība higiēnas prasības piedāvā apgūt par draudzīgām cenām – 10 EUR. Jāpiemin, ka privātpersonām jāapmaksā arī PVN 20 % apmērā. Mācības noris tiešsaistē un tās būs noderīgas katram, kuram ikdienā nozīmīga pārtikas higiēna.

Ja vajadzīgs sertifikāts par apmācībām, kuru laikā apgūta pārtikas higiēna, pie Webapmacība to varēsi īstenot ātri maksimāli ērti. Ietaupi laiku un līdzekļus – reģistrējies mājas lapā un saņem visus nepieciešamos materiālus, kā arī nokārto eksāmenu īsā laika posmā.

Lai uzsāktu apmācības, reģistrējies un apmaksā apmācību maksu  bankas saitē (Swedbank, SEB, Nordea) vai ar rēķinu. Pēc maksājuma veikšanas pa e-pastu tiks nosūtītas apmācāmiem dalībai paredzētās paroles. Maksājot ar rēķinu, apmācāmo paroles nosūtīs uz norādīto e-pasta adresi trīs darba dienu laikā.

DAUDZPUSĪGAS APMĀCĪBU TĒMAS UN NODERĪGI MATERIĀLI

Lai higiēna tiktu apgūta pēc iespējas efektīvāk, Webapmācība apmācības sastāv no trīs daļām – starptestiem, mācību materiāliem un eksāmena. Ja  vismaz piektā daļa no eksāmena atbildēm ir pareizas, eksāmens ir nokārtots. Ja eksāmenu neizdodas nokārtot, jāpasūta jauna apmācība . Kursu laikā tiek apgūtas dažādas tēmas, piemēram, pārtikas drošība un aizsargātība, personāla higiēna, pārtikas higiēna, labas ražošanas prakse, kurā tiek ievērota pareiza higiēna , kā arī citas.

100 % GARANTIJA TAVĀM APMĀCĪBĀM

Webapmācība nodrošina visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta apmācību internetā, mācību maksas pilnīgu atmaksu trīsdesmit dienu laikā, gadījumā, ja apmācības neatbilst pasūtītāja iecerēm.

Labs piedāvājums gaida lielos uzņēmumus ar vismaz deviņdesmit darbiniekiem – iespējams saņemt labu cenas piedāvājumu. Ja vēlies ietaupīt laiku un uzņēmuma naudu, šī būs laba iespēja. Kompānija piedāvās izdevīgākas cenas nekā pie līdzīgu pakalpojumu veicējiem.

Ja aktuālas minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs labs variants. Pārtikas higiēna ir būtiska daudzos uzņēmumos – uzkrāj zināšanas par to mūsdienīgā veidā, izvēlies Webapmacibas.lv. Webapmācības – labs variants tiem, kuriem minimālās higiēnas prasības uzņēmumā jāapgūst steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama tikai dažās stundās.

Leave a Reply