Izdevīgākie OCTA piedāvājumi atrodami LTAB.lv

octa poliseKatras automašīnas īpašniekam svarīga ir auto apdrošināšana. Auto apdrošināšana pasargā no neplānotiem finansiāliem zaudējumiem situācijā, ja esi nokļuvis ceļu satiksmes negadījumā vai izraisījis to. Pastāv dažādi apdrošināšanas veidi – Octas ir obligāta prasība, bet Kasko ir brīvprātīgā auto apdrošināšana.

Lai atrastu izdevīgākos apdrošināšanas variantus, vērts ieskatīties ltab.lv – Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja mājaslapā. Ltab.lv Kasko apdrošināšana minēta mazāk, taču, ņemot vērā, ka daudzi apdrošinātāji piedāvā dažādus apdrošināšanas variantus, pieejamā informācija būs piemērota daudziem.

LTAB ir apvienojušies tie apdrošinātāji, kuriem ir tiesības veikt sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu Latvijā, tādejādi būs vieglāk salīdzināt un atrast, kura ir lētākā OCTA polise.

KURA IR LABĀKĀ OCTA POLISE? PĀRLIECINIES PAR TO LTAB IZVEIDOTAJĀ MEKLĒTĀJĀ

LTAB- izdevīgs variants, kā pārliecināties, kura OCTA ir vislabākā tieši Tavai automašīnai. Ņemot vērā, ka birojs apkopojis datus par visiem apdrošinātājiem, sev aktuālo informāciju varēsi atrast īpaši ērti – atliek tikai ievadīt vajadzīgos datus meklētājā, lai pēc mirkļa jau saņemtu būtisko informāciju par to, kurš apdrošinātājs nodrošina visizdevīgāko OCTA polisi.

Pie LTAB pieejama ne tikai informācija par to, kur pieejamas lētas Octas – ltab.lv Kasko un OCTA noformētāji var uzzināt citu noderīgu informāciju tiem, kuriem aktuāla auto apdrošināšana. Piemēram, visu, kas jāzina par OCTA līgumiem, kāda OCTA polise vajadzīga, izbraucot ārpus Latvijas , kā arī citas aktualitātes.

LTAB ļaus, piemēram, pārbaudīt derīgumu apdrošināšanas vēstures izziņām vai saņemt transportlīdzekļa zaudējuma datus. Tāpat pieejama informācija par to, kas atlīdzina OCTA, kā arī to limitus.

Mājaslapā var iepazīties arī ar Bonus-Malus un Zaļās kartes sistēmām, kā arī saskaņotā ziņojuma pareizu sastādīšanu un, protams, arī apdrošinātājiem, pie kuriem nopērkama Octa polise.

LTAB piedāvā arī saistošu informāciju, ja aktuāla zaudējumu pieteikšana. Ieskaties ltab.lv, lai uzzinātu, ko tādās situācijās nodrošina octas, un kādi ir ceļu satiksmes negadījumā iesaistīto personu pienākumi.

MOBILĀ APLIKĀCIJA IKVIENA AUTOVADĪTĀJA ĒRTĪBĀM

Klientu ērtībām izveidota visām mobilajām ierīcēm draudzīgā mobilā aplikācija, kas ļauj uzzināt ne vien to, kur pieejamas lētas Octas, bet sekot līdzi arī citai aktuālai informācijai, piemēram, par Bonus-Malus klasi. Tāpat, ar šo aplikāciju iespējams apdrošinātājam nosūtīt informāciju par ceļu satiksmes negadījumu. Lai nepalaistu garām brīdi, kad jāatjauno sava Octa polise, vari pieteikties atgādinājumam par tās derīguma termiņa beigu tuvošanos.

Lejupielādē aplikāciju bez maksas un pārliecinies par to sniegtajām priekšrocībām – uzzini, kur iespējams iegādāties lētas Octas un saņem aktuālo informācijuērti un vienkārši. Ar aplikāciju Octas vēl izdevīgākas un ērtāk pieejamas!

Apmeklējot ltab.lv Kasko un Octas var nopirkt vēl lētāk. Iepazīstoties ar visu informāciju, ko piedāvā ltab.lv Kasko un Octas varēsi atrast par izdevīgākajām izmaksām.

Ltab.lv – visa aktuālā informācija vienuviet! Ņemot vērā, ka visas apdrošināšanas kompānijas piedāvā vienādus apdrošināšanas noteikumus, nav nepieciešams pārmaksāt. Meklē lētas Octas www.ltab.lv.

Leave a Reply