JA NEZINI, KUR AIZŅEMTIES – TEV VAR PALĪDZĒT KREDĪTI INTERNETĀ

Ikvienam var gadīties, ka pietrūkst naudas svarīgam pirkumam vai rēķina apmaksai. Te noderēs paturēt atmiņā, ka ir tāds variants, kā ātrais kredīts. Tas var būt labs aizdevums tiem cilvēkiem, kuri ir uz simts procentiem droši par savu maksātspēju un vēlas aizņemties līdz algas dienai.

Ātrie kredīti ir pieejami arī kā sms kredīts, kas parasti ir vismaz otrais ātrais aizdevums pie viena un tā paša aizdevēja. Šādu pakalpojumu piedāvā, piemēram, kredītdevējs Kredīts365. Kredīti internetā ir jāņem atbidīgi un jāatmaksā kredītlīgumā noteiktajā termiņā.

 

VAI ZINI, KO NOZĪMĒ LABS AIZDEVUMS?

Tā kā ātrais kredīts pieejams pie dažādiem aizdevējiem, te jāvelta laiks aizdevumu atlasei un salīdzināšanai. To palīdzēs izdarīt šādas vadlīnijas: ātrais aizdevums ir labs, ja ir pieejama vēlamā summa un, ja te nav zemūdens akmeņu. Šī informācija ir atrodāma aizdevēja mājaslapā, piemēram, www.kredits365.lv. Te var redzēt, ka pirmais ātrais kredīts ir pieejams bez komisijas maksas. Cits svarīgs nosacījums ir naudas limits. Pirmajā aizņemšanās reizē ātrie kredīti nevar pārsniegt trīssimt eiro, bet turpmākais ātrais aizdevums jau var būt lielāks. Ir vēl viens iemesls, kāpēc izvēlēties Kredīts365 – te pastāvīgie klienti var izmantot lojalitātes programmu un aizņemties ar atlaidēm.

 

ĀTRIE KREDĪTI – CILVĒKIEM, KAS ATBILST PRASĪBĀM

Ātrais aizdevums tiek piešķirts tiem klientiem, par kuru maksātspēju un atbildību aizdevējs ir pārliecināts. Lai saprastu, vai konkrētam cilvēkam ātrais kredīts ir pieejams, kredītdevējs izpēta potenciāla aizņēmēja kredītvēsturi. Labs aizdevums tiek pārskaitīts uz klienta kontu tikai tad, ja kredītvēsture ir pozitīva. Te jāatzīmē, ka visi cilvēki tomēr nevar aizņemties – ikvienam aizdevējam ir vecuma ierobežojumi. Lielākoties kredīti internetā tiek piešķirti cilvēkiem 20 – 65 gadu vecumā. SMS kredīts nosacījumu ziņā ir identisks interneta aizdevumam, taču te jāatceras, ka SMS kredīts pieejams tikai aizņemoties atkārtoti. Ja Jūs atbilstat aizdevēja prasībām un ievērojiet kredītlīguma nosacījumus, ātrie kredīti būs Jūsu rīcībā.

 

SMS KREDĪTS – NAUDA PĒC 1 ĪSZIŅAS

Ja pirmā aizņemšanās pieredze pie noteikta aizdevēja būs bijusi veiksmīga, piedāvājums paplašināsies, un Jums būs pieejams arī SMS kredīts. Tas ir tāds pats, kā ātrais kredīts, taču pieteikšanās ziņā atšķirīgs. Kredīti internetā prasa laiku reģistrācijai, bet SMS kredīts var tikt pieteikts ar vienas īsziņas starpniecību. Te galvenais ir atcerēties, ka sms kredīts, gluži kā ikviens ātrais aizdevums, ir jāatmaksā termiņā. Pirms kredīta noformēšanas izvērtējies savas iespējas atmaksāt aizdevumu!

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply