Kā pasargāt grīdas no netīrumu izplatīšanās?

Uzturēt telpas teicamā kārtībā palīdzēt var gumijas paklāji – tie veiksmīgi aiztur visdažādākos gružus. Pateicoties izturīgajam materiālam, gumijas paklāji nezaudē savas funkcijas pat nelabvēlīgos laika apstākļos. Gumijas paklāji ir jāmaina, cik bieži nepieciešams, taču pareiza ekspluatācija nodrošina ilgāku kalpošanas laiku.

Kvalitatīvs paklāju serviss

Nekas nav mūžīgs un arī paklājs ik pa laikam jāiztīra un jānomaina. Maināmo paklāju noma, ko piedāvā tekstila serviss, šajā gadījumā ir parocīgs risinājums. Izvēloties šo pakalpojumu, varēsiet neraizēties par paklāju tīrīšanu! Tekstila serviss garantē, ka paklāji tiks piegādāti, nomainīti un iztīrīti ar efektīviem līdzekļiem.

Kā uzturēt tualetes telpu teicamā kārtībā?

Higiēnas produkti ir nepieciešami gan darba vietā, gan mājās.. Visu nepieciešamo mājām un birojam piedāvā tekstila serviss. Piedāvā ir gan uzkopšanas rīki, gan mazgāšanas līdzekļi un tehnoloģiskie risinājumi.

Tīrība sākas ar tīrām rokām

Putu ziepju dozators ideāli dozē vajadzīgo ziepju daudzumu. Lai pilnībā nomazgātu rokas, nepieciešams neliels daudzums putas ziepju, un Jums nav lieki jātērē ziepes un ūdens. Putu ziepes ir vienkārši lietot, un putu ziepju dozators novērš ziepju nonākšanu uz izlietnes vai uz grīdas. Putu ziepju dozators, ko piedāvā tekstila serviss, pieejams arī ar sensoru.

Kāpēc vērts papildināt tualeti ar gaisa atsvaidzinātāju?

Moderni gaisa atsvaidzinātāji, ko piedāvā tekstila serviss, nesatur pazīstamus alergēnus un ir draudzīgi apkārtējai videi. Tie strādā pretēji aerosola principam – nevis izplata gaisā aromatizētās daļiņas, bet vienmērīgi piepilda telpu ar aromātu.

Nodrošināt labu higiēnas līmeni ir vienkārši, ja Jums ir pareizi higiēnas produkti un pieejama maināmo paklāju noma. Ieskatieties, ko piedāvā tekstila serviss, pasūtiet nepieciešamo un atvieglojiet sev iekštelpu apkopi!

Leave a Reply