Kāpēc cilvēki aizņemas nevis krāj naudu?

Viena no metodēm kā tikt galā ar vēlmi notērēt šo naudu pirms jūs esiet sakrājis priekš savas sen kārotās preces, ir ļoti vienkārša. Jāizmanto salīdzināšanas metode. Pirmkārt noskaidro savas prioritātes. Kuru preci vai pakalpojumu tu esi spējīgs nostādīt kā savu prioritāti, un kurs paliek otrajā vai trešajā vietā. Ja kāda iemesla pēc, tavs galvenais mērķis, kam tu sākotnēji krāj naudu, vairs nav tava prioritāte, tad tas ir tikai normāli iztērēt iekrāto naudu ātrāk. Tomēr, ja tev ir skaidrs, ka tava prioritāte joprojām nav mainījusies un tu jau sen vēlējies iegūt jaunu automašīnu, tad neļauj kaut kādiem ikdienas sīkumiem, kurus tev vajadzētu iegadāties, sabojāt iespēju tikt pie sava lielā mērķa.

Ar aizņemšanos ir vieglāk, jo kolīdz līzings vai kredīts ir paņemts, tad nav nepieciešams liels gribasspēks, lai veiktu ikmēneša maksājumu, tāpēc, ka pretējā gadījumā automašīna var tikt atsavināta. Tā ir laba motivācija, lai turpinātu veikt uzkrājumu. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka aizņemoties naudu, vienmēr būs jāatmaksā ar procentiem. Tieši tāpēc daudz izdevīgāk būtu uzkrāt pietiekoši daudz, lai varētu atļauties šo automašīnu nopirkt uzreiz. Pat tad, ja tas prasa vairākus gadus.

Tiem, kam ir vājāks raksturs, kad runa iet par naudas krāšanu, der ņemt palīgā kādu uzticamu draugu vai ģimenes locekli, kas palīdzēs šos līdzekļus noglabāt tavos vājuma brīžos. Katram no mums var uznākt grūtāki laiki un ir labi, ja blakus ir kāds, kas var pasargāt tavu finansiālo uzkrājumu.

Aizņemšanās

Atkarībā no pakalpojuma sniedzēja jeb kredīta devēja par mainīgu faktoru kalpo to individuālie izstrādātie noteikumi, ar ko ieteicams iepazīties pirms aizdevums jau ir Jūsu pārvaldībā! Aizņemties atbildīgi ir gan Jūsu, gan arī izvēlētā uzņēmuma interesēs. Turklāt, kredītu devēji nereti piedāvā saistošas akcijas tieši tiem klientiem, kas ir pierādījuši, ka kredītu var izmantot kā lielisku palīdzību, nevis kā apgrūtinošu saistību.

Leave a Reply