Kredīts lielākiem pirkumiem

Aizdevuma noformulēšana parasti gan aizņem diezgan daudz laika, taču ja viss noritēs veiksmīgi, tad pie sava iecerētā īpašuma varēsiet tikt ne ilgāk kā 3 mēnešu laikā. Protams, ja ir iespēja, tad labāk būtu pagaidīt ilgāku laiku un censties šo naudu iekrāt lielāka pirkuma veikšanai, jo tādā veidā jūs varēsiet ietaupīt lielu naudas summu, kuru jūs pārmaksāsiet ņemot ilgtermiņa aizdevumu no bankām. Tas tiesām ir jautājums par to, cik svarīga ir šī naudas summa, kura tiek pārmaksāta ilgu gadu laikā, per to, cik ļoti jūs vēlaties šo dzīvesvietu iegūt.

Nākamais, ko izvēlēties ir patēriņa kredīts internetā, kas parasti tiek izsniegts uz laika posmu no 3 līdz 24 mēnešiem. Patēriņa kredīta summas svārstās no 300 līdz 5000 eiro, ar atsevišķiem izņēmumiem. Patēriņa kredīta procentu likme būs mazliet lielāka nekā aizdevumam, kuru jūs varēsiet saņemt bankā. Tomēr tā nebūs tik būtiska, lai justu lielu finansiālu atšķirību. Patēriņa kredīts ir vislabāk piemērots nelieliem remonta darbiem mājās vai dzīvoklī, ceļojumam ar ģimeni uz kādu siltāku valsti, vai dažādu citu renovācijas darbu veikšanai. Ņemot patēriņa kredītu, jums tiks piedāvātas arī kredīta brīvdienas, kas nozīmē to, ka maksāt varēsiet tikai no nākamā vai arī pēc 3 mēnešiem.

Šādā veidā nejutīsiet naudas slogu, jau uzreiz un mierīgi varēsiet veikt remontdarbus. Tomēr kredīta brīvdienām ir arī sava cena, jo aizdevuma procenti būs mazliet lielāki. Pēdējais ko izvēlēties ir ātrais kredīts. Ar ātrajiem kredītiem ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo ir neskaitāmi gadījumi, kad cilvēki bezatbildīgi aizņēmās ātro kredītu, pilnīgi nevajadzīgam lietām. Ātrais kredīts pieejams, sākot no 5 eiro līdz 300 eiro, aizņemoties pirmo reizi. Ātrajam kredītam ir dažas priekšrocības un arī pāris mīnusi.

Ātro kredītu var saņemt 15 minūtēs, kas arī ir vislielākais pluss šiem kredītiem. Mīnuss ir tāds, ka šāda veida aizdevumiem uz īsu laika posmu ir diezgan liela procentu likme. Tas ir tāpēc,  ka ātro kredītu kompānijas riskē ar savu naudu, aizdodot to personām, kuras dzīvē pat nav redzējuši.

Palielinoties riskam, tiek palielināta aizdevuma procentu likme. Otra svarīga lieta ir tāda, ka ātro kredītu tikpat ātri būs arī jāatmaksā. tas protams nebūs viegli, jo ja jūs aizņēmāties, lai veiktu ikmēneša rēķinu un komunālo pakalpojumu maksājumus, tad ar nākamo mēnesi jums jau nāksies segt gan rēķinus un komunālos pakalpojumus, gan arī iepriekšējā mēneša ātrā kredīta aizdevumu.

Protams vienmēr pastāv iespēja to mazliet pagarināt. Tas nav bezmaksas pakalpojums. Lielākais ātro kredītu pluss ir tāds, ka pirmo kredītu varēsi saņemt bez procentu likmes. Būs jāatdod tieši tik, cik aizņēmies, neko nepārmaksājot.

Leave a Reply