KVALITATĪVI ELEKTRIĶA UN SANTEHNIĶA PAKALPOJUMI – LUCIDA.LV

logu mazgāšana lucidaNereti vienam cilvēkam uzņemties nama apsaimniekošanu nav nemaz tik vienkāršs uzdevums, tāpēc daudzi to uztic profesionāļiem. Ja jums nepieciešama nekustamā īpašuma uzkopšana, droši vērsieties pie Lucida komandas – speciālisti, kas ikdienā strādā ar dažādiem namu apsaimniekošanas jautājumiem būs ieinteresēti palīdzēt.

Lucida komanda veic teritorijas uzkopšanas darbus, kā arī veic telpu tīrīšanu. Sortimentā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nodrošinot arī atkritumu konteineru īri un izvešanu, kas ir noderīgs pakalpojums visās sezonās. Ja jums vajadzīga būvgružu izvešana, Lucida nodrošinās būvniecības atkritumu apsaimniekošanu, piedāvājot iznomāt dažādus būvgružu konteinerus .

Lai gan internetā atrodama informācija par dažāda veida uzkopšanas servisiem, ir būtiski tos izvērtēt sīkāk, jo uzkopšanas firmas var atšķirties gan ar pakalpojumu kvalitāti, gan izmaksām. Lucida savus klientus pārsteidz ar maksimāli kvalitatīvu darbu izpildi. Un ,kā zināms, pareiza uzkopšana jūtami ietaupa naudas līdzekļus, laiku un pacietību.

Savukārt tiem, kuriem nepieciešama teritorijas uzkopšana, jāzina, ka Lucida.lv sniedz arī dārznieku pakalpojumus, piedāvā zaļās zonas kopšanu un uzturēšanu, kā arī var līdzēt pie zālāju pļaušanas . Ja zālājs jānopļauj tikai pāris reizes sezonā, tad tā vietā, lai pirktu vajadzīgo dārza tehniku, izdevīgāk iznāks vērsties pie zāles pļāvēja. Tāpat piedāvājumā arī sniega tīrīšana un izvešana.

Apsaimniekošanas darbi nereti prasa profesionālu pieeju. Tieši tāpēc, nekustamā īpašuma apsaimniekošana ar Lucida.lv dos pārliecību, ka nepieciešamības gadījumā saņemsiet vislabāko servisu.

Piemēram, remonta darbi nav vienkāršs uzdevums ne mājās, ne arī uzņēmumā. Izvēlieties Lucida un jums nebūs jāmeklē strādnieki, inventārs un darbarīki remonta veikšanai.

Jāpiebilst, ka Lucida piedāvājumā arī pieredzējuša elektriķa pakalpojumi, kā arī – santehniķa pakalpojumi, kas ir aktuāli un pieprasīti visos laikos. Tādēļ, ja radušies sarežģījumi elektroapgādes sistēmā vai vajadzīgs nomainīt kādu ūdens cauruli, vairs nebūs jādomā, kur vērsties pēc palīdzības. Nevar aizmirst arī faktu, ka Lucida.lv nodrošina arī alpīnista pakalpojumus, bez kuriem neiztikt, piemēram,  logu mazgāšana augstceltnēs.

Lucida.lv – tas ir pilna spektra nama apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts. Piedāvājumā ir arī speciālie darbi – piemēram, deratizācijas pakalpojumi, kam vajadzības gadījumā uzņēmums spēj nodrošināt kompleksu pieeju visam namam.

Ar individuālu pieeju katram klientam tiek nodrošināti vispiemērotākie risinājumi īpašumu apsaimniekošanai, tajā pašā laikā nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti. Ieskaties un uzzini vairāk mājas lapā lucida.lv.

This entry was posted in Mājai.

Leave a Reply