LABĀKAIS PALĪGS SVINĪBU RĪKOŠANĀ – „AKURĀTS”

nojumes īrePlānojot jebkura veida svētkus neizbēgama ir galdu un solu noma, lai sēdinātu klātesošos un uzservētu ēdienu vai izvietotu attiecīgos materiālus. Līdzīgi nepieciešama ikkatrā gada laikā ir arī kvalitatīvas nojumes īre, kas pasargās no visām laikapstākļu kaprīzēm. Augstvērtīgu svētku inventāru un klientu servisu jau dekādes ilgumā piedāvā SIA “Akurāts”.

Vienkāršs un praktisks variants, lai pasākuma apmeklētājiem nav jāstāv kājās, ir galdu un solu noma. „Akurāts” galdu un solu noma labi noderēs gan privātās viesībās, gan festivālos un citos pasākumos. Papildus šādu galdu un solu uzstādīšana un demontāža ir salīdzinoši viegli un raiti paveicama .

Viesu labsajūtai lieti noderēs pasākumu krēslu noma. Piedāvājumā ir vairāku veidu krēsli, kas lieliski iederēsies ikvienā sanākšanas reizē, sākot ar vienkāršiem krēsliem izlaidumam sporta hallē līdz pat bāra taburetēm smalkai ballītei. Krēslu noma ir arī pateicīgs risinājums, kādā ietaupīt resursus situācijās, kad vajadzīgas sēdvietas vien īpašiem gadījumiem, piemēram, lielām sanākšanas reizēm personīgajā miteklī. Attiecīgi tie nav jāiegādājas savā īpašumā un pēc tam nav jādomā, kur speciāli iegādātos krēslus glabāt.

Telts noma un nojumes īre ir teicams risinājums, lai, gatavojot pasākumu ārā, tas izdotos arī nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā. Pastāv iespēja izraudzīties starp teju duča atšķirīgu izmēru nojumēm visdažādāko svinību vajadzībām. Teltis pieejamas gan ar grīdas segumu, kā arī bez tās. „Akurāts” telts noma tiek bieži pielietota festivālos, pilsētas svētkos, tādos notikumos kā Dziesmu un deju svētki un citur. Vienlaikus nojumes būs praktiskas mantu glabāšanai un citām funkcijām.

Ja organizējams mūzikas koncerts vai paredzētas cita veida uzstāšanās, vajadzība ir saliekama skatuve. „Akurāts” pasākumu serviss piedāvā augstvērtīgas dažāda lieluma, formas un stāvuma skatuves saskaņā ar jebkurām nepieciešamībām. Uz skatuves var iekārtot arī īpašu tribīni, ja plānota runas teikšana. Saliekama skatuve pavērs iespēju uz tās demonstrēto labi saredzēt gan netālu, gan tālāk esošajiem dalībniekiem.

No atklāšanas pasākumiem, dārza svētkiem, biznesa un privātajām sanākšanas reizēm līdz vērienīgiem ciema svētkiem un festivāliem – neatkarīgi no tā, kāds ir paredzētais pasākums un tā norises vieta, pasākumu firma „Akurāts” to lieliski ierīkos. Tāpat pieredzējušie darbinieki ne tikai atbildēs uz visiem jautājumiem un palīdzēs pieņemt lēmumu par to, kādas nojumes īre, saliekama skatuve vai krēslu noma būs labākā paredzētajam festivālam, bet arī atvedīs un sagatavos to lietošanai. Ielūkojieties Akurats.lv un saņemiet vislabāko palīdzību svētku plānošanā!

Leave a Reply