Labākie auto apdrošināšanas risinājumi

lētas octasOctas, Kasko – jēdzieni, ar ko saskaras katrs autovadītājs, jo auto apdrošināšana ir nozīmīgs faktors. Auto apdrošināšana pasargā no izdevumiem situācijās, kad noticis ceļu satiksmes negadījums. Ja nepieciešama auto apdrošināšana, būtiski izvērtēt vairākus variantus un izvēlēties izdevīgākos .

Viena no iespējām, kur pieejama informācija par apdrošināšanu, ir Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja mājaslapā ltab.lv. Lai arī ltab.lv Kasko apdrošināšanas iespējas nav iespējams salīdzināt , tomēr tur publicēti statistikas dati un noderīgi ieteikumi ikvienam autovadītājam.

LTAB ir apvienojušies tie apdrošinātāji, kuriem ir tiesības veikt sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu Latvijā, tādejādi būs vieglāk atrast, kura ir labākā OCTA polise.

 VISS, KAS TEV JĀZINA PAR OCTA

Lai saprastu, kura ir labākā OCTA, īpaši izveidotajā meklētājā jānorāda automašīnas reģistrācijas numurs un reģistrācijas apliecības numurs. Ņemot vērā šos datus, tiks atlasītas OCTA cenas tieši no apdrošinātājiem.

Pie LTAB pieejama ne tikai informācija par to, kur pieejamas lētas Octas – ltab.lv Kasko un OCTA noformētāji var iepazīties ar aktuāliem statistikas datiem, kā arī uzzināt citu vērtīgu informāciju tiem, kuriem aktuāla auto apdrošināšana. Piemēram, visu, kas jāzina par OCTA līgumiem, kāda OCTA polise jāiegādājas, izbraucot ārpus Latvijas un citas aktualitātes.

LTAB nodrošina arī  datus no datubāzēm, piemēram, pārbaudīt OCTA un Bonus-malus datus vai iegūt izziņu par personas apdrošināšanas vēsturi.

Turpat arī visa aktuālā informācija par sistēmu – piemēram, apdrošināšanas sabiedrības, pie kurām iegādājama Octa polise, normatīvie akti, kā arī apraksts par Bonus-Malus sistēmu.

Octas pieejamas pie dažādiem apdrošinātājiem, tādēļ LTAB mājaslapā pieejama atbildīgā apdrošinātāja meklēšanas iespēja , kā arī sūdzību pieteikšana.

MOBILĀ APLIKĀCIJA KATRA AUTOVADĪTĀJA ĒRTĪBĀM

Klientu ērtībām izveidota visām mobilām ierīcēm draudzīgā mobilā aplikācija, kas ļauj uzzināt ne vien to, kur pieejamas lētas Octas, bet sekot līdzi arī citai aktuālai informācijai, piemēram, par Bonus-Malus klasi. Tāpat, izmantojot šo aplikāciju var apdrošinātājam nosūtīt informāciju par ceļu satiksmes negadījumu. Lai nepalaistu garām brīdi, kad jāatjauno sava Octa polise, vari pieteikties atgādinājumam par tās derīguma termiņa beigu tuvošanos.

Tagad aplikācijā iespējams noskaidrot, kur iegādājamas lētas Octas, kā arī uzzināt visus jaunumus, kas skar Octas. Ar laiku šo pakalpojumu plānots pilnveidot.

Apmeklējot ltab.lv Kasko un Octas vēl pieejamākas. Uzzinot informāciju, ko piedāvā ltab.lv Kasko un Octas varēsi atrast par zemākajām cenām.

Ltab.lv – lētas Octas . Ieskaties un izvēlies!

Leave a Reply