MAINĀMO PAKLĀJU SERVISS UN TUALEŠU HIGIĒNAS APRĪKOJUMA NOMA – BERENDSEN.LV

Berendsen produktiUzņēmums Berendsen (Emblēmu Paklāju Serviss) klientiem dod iespēju izdevību noformēt maināmo paklāju servisa nodrošināšanu mājoklim, birojam, kā arī tirdzniecības vietām u.c. Turklāt servisa sortimentā ir dažnedažādi higiēnas produkti, kuri kas tualešu telpā ienesīs svaiguma sajūtu,un darbosies gluži kā telpas akcenti. Arīdzan vari lieki neuztraukties par maināmo paklāju uzkopšanas darbiem un nomaiņu. Ja nolemsi izvēlēties Berendsen (EPS) sniegtos pakalpojumus, piedāvājumā pilna pakete – paklāju noma un to regulāra maiņa.

Lai tīrību tualešu telpā kompānijā, bārā vai citā publiskā vietā, lielveikalos un citur, ieteicams Berendsen higiēnas iekārtas, inventārs un to serviss. Jaunajā Berendsen higiēnas aprīkojuma līnijā ir dažnedažādi produkti: putu ziepju dozators, gaisa atsvaidzinātājs, šķidrais klozetpodu atkaļķošanas līdzeklis, dažādi produkti klozetpoda tīrības nodrošināšanai u.c. vairāk nekā 10 dažādi produkti. Toties grīdas virsmas tīrīšanai Berendsen pakalpojumu piedāvājumā mopu serviss. Darbarīks sausajai grīdas tīrīšanai, kas lieliski spēj savākt gružus un citus netīrumus. Kokvilnas dzijas skaras nodrošina labāku netīrumu savākšanu, kā arī ļoti labu mopa funkcionēšanu. Izvēloties Berendsen mopu servisa pakalpojumu, nebūs jāuztraucas par tā uzkopšanu un uzturēšanu labā tehniskā stāvoklī. Berendsen (EPS) dod iespēju pieteikt mopa nomu un servisu. Grīdas sausās uzkopšanas mopu ļoti ērti lietot, tīrot skolu telpas, tirdzniecības vietas, veicot grīdas virsmas uzkopšanu viesnīcās, u.c.

 Paklājs ir būtisks ikkatrā sezonā, jo paredz gan gružu un netīrumu savākšanu, bet arī palīdz uzturēt telpas tīras, sausas un pasargā grīdu pret nodilumu. Izvēlē tāda veida paklāji:

– sarkanais paklājs svinīgiem pasākumiem, banketiem, uzņēmuma filiāles atklāšanai u.c. ;

– komforta paklāji, kas pasargās no kritieniem – lietojams uz slidenām grīdas virsmām  Komforta paklājs labi amortizē triecienus, tieši tāpēc jo īpaši ir ieteicams aiz bāra letēm;

-Kokvilnas paklāji. Atbilstoši novietošanai pie ieejas durvīm, jo spēj efektīvi uzsūkt gan netīrumus, gan mitrumu;

-Gumijas paklāji ir paredzēti rupjo gružu savākšanai. Tas ir izgatavots no izturīgas nitrilgumijas, kas pat pie temperatūras svārstībām neplaisā.

Ja tavā uzņēmumā sapņo par maināmajiem paklājiem, droši piesaki konsultāciju pie Berendsen speciālistiem – tev rekomendēs piemērotāko risinājumu! Ja esi izlēmis būt pārliecināts par paklāju kvalitāti, uzņēmuma mājaslapā varēsi atrast atvērumu “Paklāju pētnieki”. Tur ir īstenoti efektīvi pārbaudījumi ar Berendsen paklājiem, lai izvērtētu to izturību un būtu pārliecība par ieguvumiem, tos lietojot.

Berendsen produkti – teicama kvalitāte par pieejamu cenu.

Ja jums aktuāls kāds no Berendsen piedāvātajiem pakalpojumiem, pieteikties konsultācijai pie tirdzniecības speciālista! Kontaktinformāciju iespējams uzzināt mājaslapā berendsen.lv. Pēc konsultācijas laika norunāšanas pie tevis ieradīsies tirdzniecības pārstāvis un ieteiks piemērotāko variantu. Veido tīras telpas kopā ar Berendsen (EPS)! Uzzini vairāk spiežot šeit!

Leave a Reply