MŪSDIENĪGI APRĪKOTAS KONFERENČU ZĀLES

Viesnīca Baltvilla skaistā Baltezera krastā nodrošina daudzveidīgus pakalpojumus jebkuram – šeit pieejami ne tikai estētiski iekārtoti numuri, bet arī konferenču zāles, spa pakalpojumi, Baltvilla restorāns, sporta centrs. Apmeklētājiem pieejams arī rehabilitācijas centrs, kurā tiek piedāvāti ārstnieciskās masāžas, fizioterapija, medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi. Viesnīca Baltvilla ir četrzvaigžņu viesnīca, kas nodrošina augsta servisa pakalpojumus ikvienam klientam.

 

Vēlaties īstenot darbinieku apmācību klusā vietā netālu no galvaspilsētas? Viesnīca Baltvilla būs pareizā izvēle!. Mūsu konferenču telpas ļauj organizēt dažāda līmeņa pasākumus ļoti atšķirīgam dalībnieku skaitam. Viesnīcas konferenču zāles nodrošinātas ar kvalitatīvu gaisa ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu, video un audio tehniku, tās pieskaņojamas dažādiem krēslu un galdu izvietojumiem. Pie mums Jūs varēsiet strādāt ļoti iedvesmojošā darba vidē, jo visas konferenču zāles izveidotas ar dabisko gaismu, ko nodrošina lieli logi ar skatu uz skaistu priežu audzi.

REHABILITĀCIJAS CENTRS – VISS JŪSU VESELĪBAI!

Viesnīca Baltvilla uzņem ne tikai viesus, bet nodrošina dažādus citus vajadzīgus pakalpojumus, piemēram, šeit strādā konferenču zāles, Baltvilla restorāns, rehabilitācijas centrs. Rehabilitācijas centrs apmeklētājiem sniedz tādas iespējas kā fizioterapija, ūdens terapija, klasiskā masāža. Par bērnu veselību jāgādā jau no mazotnes, tādēļ mūsu viesnīcas rehabilitācijas centrs nodrošina daudzveidīgus pakalpojumus arī bērniem – kustību terapiju mazuļiem, jauno vecāku skolu, vingrošanu bērniem.

FIZIOTERAPIJA PIEAUGUŠAJIEM UN BĒRNIEM

Fizioterapija ir kustību terapijas metode, kas ietver ārstniecisko vingrošanu, manuālo terapiju, speciālas tehnoloģijas. Fizioterapija noder nepieciešama gan dažādu slimību seku pārvarēšanai, gan veseliem cilvēkiem profilakses nolūkos. Fizioterapija palīdz tādos gadījumos kā sāpes, locītavu un muskuļu saslimšanas, kustību traucējumi, tūska. Fizioterapija, ko sniedz viesnīca Baltvilla, ietver tādus pakalpojumus kā teipošana, klasiskā masāža, ārstnieciskā vingrošana. Fizioterapija, kas ietver ārstniecisko vingrošanu, der gan vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanai, gan veselības profilaksei, gan ārstēšanai.

BALTVILLA RESTORĀNS – VIDUSJŪRAS VIRTUVE AR STARPTAUTISKĀM NIANSĒM

Viesnīca Baltvilla saviem viesiem ļaus ne vien atpūsties, bet arī baudīt gardu maltīti, jo Baltvilla restorāns piedāvā gardas vakariņas, brokastis un pusdienas. Baltvilla restorāns ir paredzēts ne vien viesnīcas viesiem, bet arī daudzveidīgiem pasākumiem – šeit var rīkot dažādus vakarus, banketus, pasākumus, kāzas.

VIESNĪCA BALTVILLA – DAUDZVEIDĪGAS IESPĒJAS NETĀLU NO GALVASPILSĒTAS

Ja vēlaties atpūsties, parūpēties par savu veselību vai sarīkot lietišķu tikšanos tuvu Rīgai, izvēlieties mūsu viesnīcas pakalpojumus! Viesnīca Baltvilla – veselības centrs, pilnībā aprīkotas konferenču un semināru zāles, restorāns, mājīgi numuriņi pašā ezera malā. Ienāciet www.baltvilla.lv un iegūstiet visu informāciju par mūsu piedāvājumu!

Leave a Reply