Octa apdrošināšana Tavam spēkratam no IIZI

OCTADažkārt , sēžot pie auto stūres notiek dažādi negadījumi, . Lai tas neradītu arī neparedzētus izdevumus, nepieciešama octa apdrošināšana. Ja autovadītājs, kurš nav parūpējies par Octa polises iegādi, izraisīs ceļu satiksmes negadījumu, visi tā rezultātā radušies zaudējumi būs jāsedz šai personai no saviem līdzekļiem.
Kā norādīts, octa apdrošināšana ir nepieciešama visiem transportlīdzekļu īpašniekiem – Octa apdrošināšana apmaksā zaudējumus, ja transporta līdzekļa vadītājs tos radījis trešajām personām vai to īpašumam. Ja īpašnieks citai personai lietošanā izsniedzis transporta līdzekli, kurai nav octa polise vai arī beidzies tās termiņš, apdrošināšanas līgumu slēdz automašīnas tiesīgais lietotājs. Jāpiebilst, šis pienākums nav attiecināms uz tiesīgajiem lietotājiem, kas ir darba tiesiskajās attiecībās

Kur pieejama lēta octa?

Octa polise un tās principi lielākoties ir vienādi vai ļoti līdzīgi, taču cena gan mēdz būt pat ļoti atšķirīga. Bez šaubām, nevienam nav gribēšana pārmaksāt tāpat vien, tāpēc tiek meklēta pēc iespējas lēta octa. Ja arī Tu vēlies uzzināt, kur nopērkama lēta octa, pirmkārt jāsaprot, kā veidojas cena. To ietekmē dažādi kritēriji, piemēram, apdrošināšanas sabiedrības nosacījumi, bonus – malus klase, polises termiņš, transportlīdzekļa tips un citi kritēriji. Ja negribi tērēt laiku, apskati octa internetā – tā ir opcija ātri un vienkārši uzzināt, kur nopērkama lēta octa, turklāt arī iespējams pirkt octa interneta.

Daudzi šoferi jau ir informēti, ka lēta octa ērti un parocīgi iepērkama tiešsaistē. Tomēr neskaidrības ir ar citiem jautājumiem – piemēram, vai octa polise izdrukātā veidā jāved līdzi, pārvietojoties pa Latviju vai ārpus tās. Taču likums vairs neprasa, ka automašīnā jāievieto uzlīme vai izdrukāts apliecinājums, ka octa apdrošināšana ir iegādāta – tas jau ir redzams datu bāzēs. Savukārt dodoties ārpus Latvijas gan ir vajadzīgs rakstveida apliecinājums, ka octa polise tik tiešām ir nopirkta.

Kāpēc pirkt octa internetā?

Mūsdienīgi šoferi zina, cik izdevīgi ir pirkt octa interneta! Autovadītāju ērtībām izveidoti apdrošināšanas kalkulatori, kas iesaka, kur pirkt octa interneta! Salīdzini vairākas opcijas, lai nekļūdīgi saprastu, kura octa internetā būs piemērotākais variants.
Octa obligāta ikvienam autovadītājam, kas ar spēkratu piedalās ceļu satiksmē, taču par to nav vajadzības pārmaksāt – pērc Octa internetā un ietaupi!

This entry was posted in Blog.