PASĀKUMU INVENTĀRA NOMA

Vasara ir gadalaiks, kad vieni steidzas baudīt sauli, ballītes, dažādus festivālus brīvā dabā, bet citi savukārt svētkus rīkot. Tas ir brīdis, kad atpūtas industrijas uzņēmumiem darbu ir daudz un ir jāpiesaista dažādi nomas pakalpojumi.

Ja nepieciešams pasākuma inventārs, viena no iespējām ir ielūkoties Akurats.lv piedāvājumā. Uzņēmums izveidots 2005.gadā un īsā laikā kļuvis par vadošo telšu un pasākumu aprīkojuma iznomātāju Latvijā. Izvēlei , piemēram, nojumes noma, zvaigznes telts, galdu noma un bāra krēsli. Tātad – tā ir iespēja iegūt tieši konkrētajam pasākumam vajadzīgo aprīkojumu.

 

ZVAIGZNES TELTS – PAMANĀMA FESTIVĀLOS, SPORTA SPĒLĒS UN PRIVĀTĀS BALLĪTĒS

Brīvdabas pasākumos var noderēt nojumes noma, kas ir labs risinājums, jo laikapstākļus nevar paredzēt. Bet nojumes noma palīdzēs rīkot svētkus tā, lai tie būtu izdevušies neatkarīgi no jebkādiem apstākļiem. Akurats.lv nomā pieejamas vienpadsmit dažādu izmēru un formu teltis nojumes. Tās var iznomāt gan ar plastmasas vai koka grīdu, gan arī bez tās.

Iespējams nomāt arī dažāda veida teltis nojumes. Piemēram, zvaigznes telts noderēs tādos pasākumos, kā festivāli, sporta pasākumi. Zvaigznes telts spilgtā krāsa un nestandarta forma labi izcelsies visdažādākajās vietās! Zvaigznes telts uzstādīšana ir vienkārša, bet efekts – ne vien praktisks, bet arī spilgts un efektīvs.

 

PIEDĀVĀJUMĀ ARĪ GALDU NOMA UN BĀRA KRĒSLI

Vajadzīga galdu noma? Pie Akurats.lv  arī tā. Nav noslēpums, galdu un cita inventāra iegāde tikai uz vienu pasākumu varētu būt ļoti neizdevīga, tuklāt vēlāk jārūpējas par to uzturēšanu un uzglabāšanu. Tieši tādēļ noderīga var būt galdu noma, kas dos iespēju izvēlēties konkrētajam pasākumam piemērotākos galdus. Turklāt – tādā skaitā, kāds nepieciešams.

Kad vieta sagatavota, galdi uzklāti, atliek vien parūpēties par ērtu sēdēšanu pasākuma laikā. Par neatņemamu sastāvdaļu visdažādākajās svinībās ir kļuvuši bāra krēsli. Bāra krēsli dod iespēju ietaupīt vietu, ir ērti pārvietojami un stabili sēdēšanai. Vasarā palielinās arī apmeklētāju skaits kafejnīcās un restorānos. Uzņēmumam jābūt rezerves plānam, kā uzņemt visus klientus. Pieredze rāda, ka papildus iznomāti bāra krēsli  novērš dažādas nepatīkamas situācijas saistībā ar klientiem un viņu sēdvietām.

 

MAZĀK RAIŽU, VAIRĀK LAIKA ATPŪTAI

Lai šīs vasaras pasākumi būtu atmiņā paliekoši un unikāli, to organizēšanā viennozīmīgi ir jāiesaista profesionāļi ar lielu pieredzi. Akurats.lv komanda ne vien iznomās, bet arī konsultēs un atradīs atbilstošāko aprīkojumu. Teltis, nojumes,galdu noma, bāra krēsli un vēl citi risinājumi gaida Tevi pie Akurats.lv. Uzņēmums regulāri papildina piedāvāto preču un pakalpojumu klāstu, kā arī atjauno nomas inventāru, lai klientiem sniegtu pašus labākos risinājumus. Tiekamies šīs vasaras labākajos pasākumos!

This entry was posted in Blog.