RĪKO PASĀKUMU? ĻAUJ PAR TĀ INVENTĀRU GĀDĀT AKURATS.LV KOMANDAI

Pasākumu organizēšana ir laikietilpīgs un ļoti atbildīgs darbs, tādēļ ir tik labi vismaz tehnisko pusi uzticēt akurātiem profesionāļiem. Tas ietaupīs laiku un nervus, lai nebūtu jāuztraucas, ka vējš aizpūtīs teltis vai dekorācijas. Uzņēmums Akurats.lv ir pilnībā attaisnojis savu vārdu un kļuvis par vadošo telšu un pasākumu aprīkojuma iznomātāju Latvijā. Profesionāļu komanda piegādās, uzstādīs un vēlāk arī demontēs pasākumā izmantoto aprīkojumu jebkurā vietā Latvijā , kā arī kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā. Uzņēmuma autoparks ļauj operatīvi nogādāt nepieciešamo pasākumu aprīkojumu, tāpēc par precīziem piegādes laikiem klientam nebūs jāraizējas. Sortimentā gan nojumes noma un galdu noma, gan arī zvaigznes telts, bāra krēsli un citi teicami risinājumi lieliem un maziem pasākumiem.

ZVAIGZNES TELTS – PAMANĀMA FESTIVĀLOS, SPORTA SPĒLĒS UN KĀZĀS

Jebkuras nojumes noma ir labs risinājums pasākumiem, kur telpas ir par mazu un nevar īsti precīzi paredzēt, kāds būs reālais apmeklētāju skaits. Piedāvājumā dažādu izmēru un augstumu nojumes un teltis – sākot no 9 m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tās tiek izmantotas, piemēram, gadatirgos, pilsētas svētkos un privātos pasākumos. Stikla un plastikāta nojumes noma nereti tiek izmantota brīžos, kad nepieciešams ieklāt arī grīdu. Tādi pasākumi ir, piemēram, kāzu svinības vai saviesīgas biznesa tikšanās, kad svarīga ir stabilitāte un ērtums zem kājām.

Iespējams nomāt arī dažāda veida teltis. Piemēram, zvaigznes telts noderēs tādos pasākumos, kā mūzikas festivāli, sporta pasākumi. Zvaigznes telts spilgtā krāsa un nestandarta forma lieliski izcelsies visdažādākajās vietās! Zvaigznes telts uzstādīšana ir vienkārša, bet efekts – ne vien praktisks, bet arī spilgts un efektīvs.

PASĀKUMAM NEPIECIEŠAMI GALDI? LABĀKOS PIEDĀVĀJUMUS ATRADĪSI AKURATS.LV

Pieejama arī plaša galdu noma. Ir padomāts par dažādu pasākumu specifiku. Ikviens spēs piemeklēt savam pasākumam ērtāko un atbilstošāko inventāru.  Pieejami apaļie banketu galdi, stāvgaldi, gaismas un LED galdi. Klientu ērtībām piedāvājumā ir ne ne vien galdu noma, bet arī to operatīva piegāde un uzstādīšana.

Kad vieta sagatavota, galdi uzklāti, atliek tikai gādāt par ērtu sēdēšanu visa pasākuma laikā. Par neatņemamu sastāvdaļu visdažādākajās svinībās ir kļuvuši bāra krēsli. Bāra krēsli dod iespēju ietaupīt vietu, ir ērti pārvietojami un stabili sēdēšanai. Vasarā palielinās arī apmeklētāju skaits kafejnīcās un restorānos. Uzņēmumam jābūt rezerves plānam, kā uzņemt visus klientus. Pieredze rāda, ka papildus iznomāti bāra krēsli  novērš dažādas nepatīkamas situācijas saistībā ar klientiem un viņu sēdvietām.

Vēlies, lai pasākums patiešām izdotos? Parūpējies par atbilstošu aprīkojumu kopā ar Akurats.lv. Kompānijas darbinieki ik gadu profesionāli pilnveidojas pieredzes apmaiņā pie sadarbības partneriem un apgūst jaunākās tendences ārvalstu izstādēs, tādēļ sniegs ne vien profesionālus pakalpojumus, bet arī ieteiks vislabākos risinājumus! Izvēlei ne tikai nojumes noma, galdu noma, zvaigznes telts un bāra krēsli, bet arī, piemēram, saliekamā skatuve, interjera priekšmeti un daudz citu lietu, lai svētki izdotos! Ieskaties www.akurats.lv un uzzini vairāk.

 

This entry was posted in Blog.