SMScredit naudas aizdevums pieejams 50 līdz 425 EUR apmērā

sms-kredits

SMSCREDIT.LV – ĀTRAIS KREDĪTS VISDAŽĀDĀKAJĀS SITUĀCIJĀS

Ātrais kredīts ir iecienīts aizņemšanās variants. Ņemot vērā tā pieejamību, ātrais kredīts ir lielisks risinājums visdažādākās situācijās, arī tad, ja nauda nepieciešama nekavējoties.

Šobrīd darbojas  daudzi kredītdevēji, kuru piedāvājumā ātrais kredīts, tādēļ svarīgi atrast sev optimālāko risinājumu. Viens no aizdevējiem, kura sortimentā izdevīgs ātrais kredīts, ir SMScredit.lv.

SAŅEM LĪDZ PAT 425 EUR

SMScredit naudas aizdevums pieejams 50 līdz 425 EUR apmērā, atmaksas termiņš ir no 10 līdz 30 dienām. Jāņem vērā, ka, aizņemoties pirmo reizi, tiek izsniegts līdz 300 EUR liels aizdevums, aizņemoties atkārtoti, pieejamais aizdevums būs lielāks. Arī atmaksas termiņu, kurā aizdevums jāatmaksā, iespējams noteikt sev vēlamo. Piemēram, ja aizdevums nepieciešams vien uz 12 dienām, atzīmē šo laiku kā laiku, kurā veiksi kredīta atmaksu. Vajadzības gadījumā pieejama arī termiņa pagarināšana, kas ir maksas pakalpojums.

SMScredit.lv ir kredīts bez ķīlas, galvojuma un citu formalitāšu kārtošanas. Turklāt šis kredīts bez ķīlas piesakāms tikai dažās minūtēs. Reģistrējies aizdevēja mājaslapā, piesakies aizdevumam, un jau pavisam drīz kredīts bez ķīlas būs Tavā bankas kontā!

NAUDA VIENAS ĪSZIŅAS ATTĀLUMĀ – SMS KREDĪTI

Klientu ērtībām radīti arī SMS kredīti. SMS kredīti ir ātrs un parocīgs variants, jo tā noformēšanai nepieciešams tikai mobilais tālrunis. Jāatzīmē, ka SMS kredīti piesakāmi tikai sākot ar otro aizņemšanās reizi.

Mūsdienās nebanku kredītu tirgū tiek piedāvāts ne tikai īstermiņa aizdevums, bet arī patēriņa kredīts. Patēriņa kredīts piemērots lielāku plānu īstenošanai, tomēr tas nozīmē arī lielāku risku. Patēriņa kredīts paredz lielāku naudas summu un garāku atmaksas termiņu, tādēļ saistās ar lielāku risku. Pie SMScredit.lv patēriņa kredīts nav pieejams, tomēr naudas summa, ko aizdevējs piedāvā, ir salīdzinoši liela, tādēļ palīdzēs arī lielāku mērķu sasniegšanai.

KĀ AIZŅEMTIES

Ja Tu  esi 20 līdz 75 gadus vecs, ar pozitīvu kredītvēsturi un pietiekamu ienākumu līmeni, nav iemesla, kādēļ lai Tev netiktu izsniegts ātrais kredīts. Ja vēlies noformēt aizdevumu:

  •    reģistrējies kredītdevēja mājaslapā;
  •   piesakies vēlamajam aizdevumam;
  •   gaidi atbildi, kas tiks nosūtīta uz Tavu mobilo tālruni;
  •   pozitīva lēmuma gadījumā iegūsti naudu norādītajā bankas kontā vien 10 minūtēs.

AR LOJALITĀTES PROGRAMMU AIZŅEMIES VĒL IZDEVĪGĀK

Klientu ērtībām izveidota arī bezmaksas mobilā aplikācija, kas nodrošina, lai aizdevums būtu pieejams vienmēr, kad tas vajadzīgs. Izmēģini jauno aplikāciju, kas sevī iekļauj ne vien mājaslapas populārākās funkcijas, bet arī virkni citu nozīmīgu priekšrocību ērtākai ikdienai.

SMScredit.lv ir populārs īstermiņa kredītu sniedzējs Latvijā ar starptautisku pieredzi un lielu klientu loku.

SMScredit.lv – kredīts bez ķīlas, SMS kredīti, patēriņa kredīts dažādu mērķu sasniegšanai. Tomēr, pirms aizņemšanās, paturi prātā, ka ikviens aizdevums ir atbildīgs lēmums, tādēļ izvērtē savas iespējas to atmaksāt.

Leave a Reply