TERITORIJAS UZKOPŠANA, SADZĪVES ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA UN DAUDZ CITU PAKALPOJUMU – LUCIDA.LV  

telpu uzkopšana lucidaLucida ir pilna servisa īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas nodrošina augstas kvalitātes uzkopšanas, telpu tīrīšanas un īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus visdažādāko sfēru un lielumu uzņēmumiem visā Latvijā.

Lucida komanda veic teritorijas uzkopšanas darbus, kā arī realizē telpu tīrīšanu. Tiek piedāvāta arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nodrošinot ar atkritumu konteineru īri un izvešanu. Tāpat – dažādu remontdarbu rezultātā rodas būvgruži, kuru izvešana nereti sagādā problēmas. Ja jums nepieciešama būvgružu izvešana, Lucida nodrošinās būvniecības atkritumu apsaimniekošanu, piedāvājot iznomāt dažādus būvgružu konteinerus .

Uzkopšanas servisa pakalpojumos ietverta grīdu tīrīšana, logu spodrināšana, vaskotas grīdas atjaunošana un vēl daudzi citi pakalpojumi, kas ir uzkopšanas servisa Lucida.lv darbu sarakstā. Tīrīšanas pakalpojumi ir svarīgi visās sezonās, jo mums taču gribas dzīvot sakoptā vidē.

Būtiski, ka Lucida.lv piedāvā arī dārznieku pakalpojumus. Šī teritorijas uzkopšana ietver apzaļumotās zonas kopšanu un uzturēšanu, kā arī zālāju nopļaušanu un mēslošanu. Savukārt, ziemas sezonā aktuāla būs sniega tīrīšana un izvešana. Bieži vien izvēlēties šos pakalpojumus ir izdevīgāk un ērtāk, nekā veikt pienākumus pašiem. Uzticiet rūpes par skaistu un sakoptu vidi Lucida.lv komandai, un noteikti nebūsiet vīlušies!

Ja nekustamā īpašuma apsaimniekošana ir uzticēta servisam Lucida, variet būt pārliecināti, ka kvalitatīvus pakalpojumus jums sniegs pieredzējuši darbinieki. Ēku apsaimniekošanā netrūkst dažādu situāciju, kad vajadzīga palīdzība.

Piemēram, remonta darbi nav viegls uzdevums ne mājās, ne arī birojā. Izvēlieties Lucida pakalpojumus un jums nebūs jāmeklē strādnieki, inventārs un nepieciešamie darbarīki remonta veikšanai.

Savukārt, ja rodas problēmas elektroapgādes sistēmā, tās katrā ziņā atrisinās profesionāli elektriķi. Tāpat – pieprasīti arī santehniķa pakalpojumi, jo nav daudz cilvēku, kas spētu saviem spēkiem salabot tekošas ūdens caurules, atjaunot dzīvojamās platības ūdens padevi vai nomainīt kanalizācijas iekārtas. Savukārt alpīnista pakalpojumi būs noderīgi darbos, kas saistīti ar lielu augstumu vai grūti pieejamām vietām, kur standarta risinājumi neder, piemēram, augstceltnēs logu un jumtu tīrīšana bez industriālo alpīnistu līdzdalības reizēm nav iespējama. Bet īpašuma drošību garantēt spēs apsardzes sistēma un apsardzes pakalpojumi.

Tāpat, strādājot uzkopšanas servisā vai veicot dažādus remontdarbus, neiztikt bez piemērota darba apģērba. Interneta veikalā Lucida.lv iespējams iegādāties visu nepieciešamo – jakas, bikses, halātus, puskombinezonus vai kombinezonus un citu darba apģērbu.

Ar individuālu pieeju katram klientam tiek nodrošināti vispiemērotākie risinājumi īpašumu apsaimniekošanai, tajā pašā laikā nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti. Ieskaties un uzzini vairāk mājas lapā lucida.lv.

Leave a Reply