Vai pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi?

Esi strikti saplānojis finanses, taču neesi rēķinājies ar dažiem papildu izdevumiem? To atrisināt var palīdzēt aizņemšanās. Piemēram, kredīti online, kas pieejami plašā izvēlē.

Viens no aspektiem, kāpēc aizņemšanās tiešsaistē ir tik populāra – kredīti online tiek izsniegti bez ķīlas, galvojuma un citām birokrātiskām darbībām. Reizēm varētu likties, ka šāds kredīta aizdevums var atrisināt teju visas nebūšanas . Tomēr kredīti online, tāpat kā jebkurš cits kredīta aizdevums, ir svarīgs solis, kas prasa pārdomātu izvērtēšanu.

Protams, uzmanība tiek pievērsta ne vien pretendenta finansiālajai situācijai. Atteikts tiek arī kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tas nozīmē – personām ar iepriekš nenokārtotām parādsaistībām vai kavētiem kredītmaksājumiem jaunu aizdevumu saņemt ir teju vai neiespējami- vairums kredītkompāniju atzīst, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi viņu piedāvājumā nav.
Vēl viens faktors, kas tiek ņemts vērā, saņemot kredīta pieteikumu, ir pretendenta vecums. Katrs aizdevējs paredz vecuma ierobežojumu, kā ietvaros kredīta aizdevums tiek piešķirts. Visbiežāk tas ir no 20 gadiem. Bet ir arī iespējas aizdevumu saņemt no 19 gadiem vai no 18 gadiem.
sms kredit
Nebanku aizdevēju piedāvājumā arī sms kredit – iespēja aizņemties ar vienas īsziņas starpniecību. Sms kredit var noderēt steidzamās situācijās, kad pie rokas nav dators. Noformējot sms kredit, aktuāli tie paši aizņemšanās nosacījumi kā online kredīta gadījumā.

Kas piemērotāks – ilgtermiņa vai īstermiņa kredīts?

Kredīti online noderīgi dažādās situācijās. Piemēram, ja vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši maza, parocīgs būs īstermiņa kredīts. Īstermiņa kredīts parasti jāatmaksā pēc 30 dienām, apmērs, ko var saņemt ir līdz dažiem simtiem eiro. Jāņem arī vērā – jaunajiem klientiem maksimālā summa mēdz būt mazāka, kā tad, ja īstermiņa kredīts tiek noformēts atkārtoti. Savukārt nopietnāku plānu īstenošanai piemērots ātrais aizdevums uz garāku laika posmu. Šāda tipa ātrais aizdevums pieejams līdz dažiem tūkstošiem eiro un jāatmaksā veicot ikmēneša maksājumu. Lai saprastu, kurš ātrais aizdevums ir piemērotākais, apzinies savas vajadzības un izvērtē iespējas.

Cik būtiski ir aizņemties pārdomāti

Mūsdienu mainīgajā ritmā īstermiņa kredīts vai ātrais aizdevums uz ilgāku laiku, kā arī sms kredit var kļūt par atbilstošu risinājumu. Protams, tikai ar nosacījumu, ja pirms tam būsi informēts par visiem līguma nosacījumiem un izvērtēsi savu maksātspēju. Termiņā neatmaksāts parāds var negatīvi ietekmēt tālāko dzīvi, piemēram, sabojāt kredītvēsturi. Un, kā zināms, kredīts ar sliktu kredītvēsturi izsniegts vairs netiek.

Leave a Reply