Vajadzīga auto apdrošināšana?

Visi auto īpašnieki zina, cik cik svarīgi ir apdrošināt auto. Ja arī Tev būtiska auto apdrošināšana, ielūkojies iizi.lv , kur iegādājama gan izdevīga octa polise, gan arī pieejama kasko apdrošināšana. Turklāt apdrošināšanu ērti iespējams noformēt iizi.lv mājaslapā.

Octa likums paredz, ka katram transportlīdzekļa īpašniekam obligāti vajadzīga Octa polise. Octa ir obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana. Bez Octa apdrošināšanas transportlīdzeklim nav tiesību piedalīties ceļu satiksmē. To, cik maksās Octa polise, nosaka vairāki kritēriji, piemēram, transportlīdzekļa veids, masa un vecums.

OCTA LĪGUMU VEIDI

Apdrošināšanas kārtību regulē Octa likums. Octa likums reglamentē tiesiskās attiecības starp sauszemes transportlīdzekļu īpašniekiem un apdrošinātājiem . Octa likums nosaka, ka ir vairāki apdrošināšanas līguma veidi – standartlīgums, kompleksais līgums, grupas līgums, robežapdrošināšanas līgums, starptautiskais civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas līgums jeb Zaļā karte.

PĒRC KASKO PIE IIZI.LV

Vēl viens auto apdrošināšanas veids ir Kasko. Tā nav obligāta prasība, bet jāņem vērā- ja transportlīdzeklis iegādāts līzingā vai kredītā, tad Kasko ir nepieciešama obligāti. Kasko apdrošināšana nodrošina to zaudējumu kompensāciju, kas radušies automašīnai Tevis radītā ceļu satiksmes negadījumā vai arī automašīnas apzagšanas vai nelikumīgas aizdzīšanas situācijā. Kasko apdrošināšana pieejama ne vien vieglajām automašīnām, bet arī motocikliem, autobusiem un kravas automašīnām.

Iizi.lv iespējams iegādāties arī Kasko. To visērtāk palīdzēs veikt Kasko kalkulators. Kasko kalkulators ātri un ērti palīdzēs aprēķināt Iizi.lv piedāvājuma cenu. To var izdarīt, ievadot dažus datus, piemēram, transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, reģistrācijas apliecības numuru, teritoriju, polises sākuma datumu , kā arī citus. Kasko kalkulators – ērta un ātra iespēja iepazīties ar iizi.lv piedāvājumu.

IIZI.LV – APDROŠINĀTĀJS, KAM VAR UZTICĒTIES

Iizi.lv piedāvājumā ne tikai Octa polise un Kasko, bet arī cita veida apdrošināšana – ceļojumu apdrošināšana, īpašumu un negadījumu apdrošināšana. Iizi.lv saviem klientiem nodrošina atbalstu vienmēr, kad noticis negadījums. Tu saņemsi ātru un profesionālu situācijas novērtējumu, kā arī skaidrojumu vai notikušais negadījums ir apdrošināšanas gadījums. Nav būtiski  vai negadījums ir vai nav apdrošināšanas negadījums – apdrošinātājs ieteiks labāko rīcību, lai pēc iespējas mazinātu zaudējumus, lai atrāk atjaunotu objektu vai atrisinātu problēmsituāciju un, protams, kā pēc iespējas ātrāk saņemt pilnu apdrošināšanas atlīdzību.

Ja vajadzīga apdrošināšana, izvēlies Iizi.lv. Izdevīga Octa polise, Kasko , kā arī citi apdrošināšanas varianti tieši Tavām prasībām. Klientu ērtībām arī pieejams ērti lietojams Kasko kalkulators , kā arī citas iespējas ātri un ērti iepazīties ar apdrošināšanas iespējām.

Leave a Reply