VAJADZĪGA TELTS UN CITS INVENTĀRS PASĀKUMAM? IESKATIES AKURATS.LV  

 telts  akuratsDrīz vien labais un saulainais laiks būs klāt. Ja arī tu vēlies organizēt kādu pasākumu, taču vajadzīgs piemērots aprīkojums, izvēlies Akurats.lv sniegtās iespējas un īrē gan telti, gan galdus un krēslus. Kopā ar Akurats.lv varēsi īstenot vispārdrošākās idejas!

Piemēram, ja vajadzīga telts vai nojume, Akurats.lv būs piemērotākā izvēle – piedāvājumā daudzveidīgas teltis, tādā veidā ikviens varēs atrast vislabāko variantu. Telts noma būs labākais risinājums, ja telts nepieciešama tikai uz noteiktu laika posmu. Akurats.lv nodrošinātā nojumes noma, ir pakalpojums, kuru novērtē daudzi pasākumu organizatori un dalībnieki.

Ja pasākumam vajadzīgi arī krēsli, ieskaties Akurats.lv   piedāvājumos! Krēslu noma ir lielisks risinājums brīžos, kad krēsli nepieciešami uz salīdzinoši neilgu laiku.

Ja pasākumam nepieciešami arī galdi, piedāvājumā gan stāvgaldi, pie kuriem ērti jutīsies četri cilvēki, gan arī banketa galdi. Šie apaļie galdi izmēra ziņā ir lielāki kā stāvgaldi, turklāt tie pieejami divos izmēros.

Krēslu un galdu noma – iespēja saņemt tieši konkrētajam pasākumam piemērotāko aprīkojumu, tādā skaitā, cik tas vajadzīgs. Krēslu un galdu īre ir arī labs variants, kā ietaupīt, jo nav jāsatraucas, kur uzglabāt inventāru , kad pasākums būs beidzies.

Bet varbūt tu plāno uzrīkot atmiņā paliekošu ballīti draugu lokā? Akurats.lv sortimentā stilīgi bāra krēsli un pat bāra lete! Izmanto šo izdevību, lai sarīkotu labu pasākumu !

Ja esi iecerējis brīvdabas pasākumu, kurš noritēs arī vakarā vai naktī, svarīgi parūpēties par tā apmeklētāju komfortu, izvēloties piemērotus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti novietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Aprēķinot, cik šādi sildītāji nepieciešami konkrētajam pasākumam, jāatceras, ka viena šāda sildlampa siltumu nodrošina apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Akurats.lv darbinieki ir pieredzējuši speciālisti, kuri nepieciešamības gadījumā sniegs konsultāciju un palīdzēs izvēlēties piemērotāko aprīkojumu pasākumam. Izvēlies Akurats.lv, lai svētki izdotos!

 Uzzini vairāk- http://akurats.lv/teltis/

Leave a Reply