VIASMS – IZDEVĪGS KREDĪTS IKVIENAM  

aizdevums internetā viasmsBrīžos, kad nepieciešami nelieli papildus līdzekļi, piemēram, neparedzētiem tēriņiem, piemēroti būs ātrie kredīti. Kā zināms, ātros īstermiņa kredītus par piemērotu risinājumu steidzamās situācijās atzīst ļoti daudz cilvēku. Tieši pateicoties šim pieprasījumam, ir radusies situācija, ka nebanku aizdevēju piedāvājums ir ļoti plašs. Tieši tādēļ pirms aizņemšanās ļoti būtiski izvērtēt vairākus piedāvājumus, lai izvēlētos sev vēlamāko.

Novērtējot aizdevējus, kritēriji, pēc kuriem vadīties nereti ir līdzīgi – maksimālā aizdevuma summa, procentu likmes, vecuma ierobežojums, izsniegšanas termiņš, īpaši bonusi un piedāvājumi ,kā arī citi, tomēr vērts pievērst uzmanību vēl vienam aspektam- cik uzticams un drošs ir konrētais aizdevējs. Labāk dot priekšroku pieredzējušai un plaši zināmai kredītkompānijai, jo tur noformējami droši ātrie kredīti.

Viens no aizdevējiem, kurš noteikti ir novērtēto aizdevēju augšgalā, ir VIA SMS. Ātrais kredīts pie VIA SMS būs lieliska izvēle, ja steidzami vajadzīga lielāka vai mazāka naudas summa.

VIA SMS piedāvā divu veidu aizdevumus dažādām situācijām. Populārākais noteikti ir aizdevums internetā līdz algai. Tas paredz ātru risinājumu neparedzētās situācijās, piemēram, kad nedaudz pietrūkst līdz algai. Šis aizdevums tiek izsniegts uz 30 dienām, savukārt, aizņemoties pirmo reizi, maksimālā pieejamā summa būs EUR 200.

VIA SMS sortimentā arī daudzu novērtētais sms kredīts, kas ir vēl ērtāks un vienkāršāks veids kā saņemt aizdevumu. Atliek tikai nosūtīt vienu īsziņu, lai pēc dažām minūtēm nauda būtu norādītajā bankas kontā. Jāpiemin, ka šis pakalpojums tiek nodrošināts sākot ar otro aizņemšanās reizi.

Savukārt, lai būtu noformējami naudas aizdevumi pie VIA SMS, vispirms jāreģistrējas kredītdevēja mājas lapā – norādot visu nepieciešamo informāciju, kā arī veicot reģistrēšanās maksu EUR 0,01 vērtībā. Būtiski, ka tas izdarāms jebkurā diennakts laikā. Savukārt kredīta pieteikums tiks izskatīts aizdevēja darba laika ietvaros.

Labs piedāvājums sagaida arī jaunos klientus – pirmais kredīts bezmaksas. Tā ir laba iespēja saņemt sev nepieciešamo naudas summu un nepārmaksāt!

Otrs no aizdevumu veidiem ir naudas kredīts, kas paredzēts lielāku mērķu sasniegšanai. Šis kredīts nodrošina līdz pat EUR 1500 lielu aizdevumu uz termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem. Izmanto šo iespēju, ja vēlies realizēt lielākas ieceres!

Ātrie kredīti internetā ir lielisks risinājums dažādās situācijās, svarīgi tikai neaizmirst, ka ikviens aizdevums ir atbildīgs solis, tādēļ svarīgi rūpīgi izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt.

Aizņemies ērti, vienkārši un droši – ieskaties viasms.lv, iepazīsties ar līguma nosacījumiem un piesakies sev vēlajamam aizdevumam!

Leave a Reply