Viesnīca un viss konferenču pasākumiem!

konferenču telpasApjomīgas kāzas, uzņēmumu filiāļu ikgadējās sanākšanas, semināri, aktīvas izklaides piekopšana svaigā gaisā, veselības procedūras, nevainojami banketi vai vienkārši vakariņas ar mīļotajiem cilvēkiem – vai pastāv vieta, kur to visu apvienot? Atbilde ir vienkārša – Baltvilla. Tā ir viesnīca, kas apvienota ar veselības centru, kas atrodas netālu no Latvijas galvaspilsētas!

Fantastiskas konferenču telpas, izcili uzturēta teritorija ar aktīvās atpūtas iespējām un, protams, pats ēkas interjers ar tās apburošo atmosfēru un pārdomātiem dizaina faktoriem. Noteikti apsveriet šo variantu un turpiniet lasīt, lai saprastu, kāda konferenču zāle ir piemērota tieši Jūsu ieplānotajam pasākumam!

AUGSTAS KLASES  KONFERENČU ZĀLE NOTEIKTI ATVIEGLOS ORGANIZATORU NĀKS PAR LABU GAN ORGANIZATORIEM, GAN VIESIEM

                Jebkurš pieredzējis semināru vadītājs zina, ka pievilcīgas un izremontētas konferenču telpas ir ārkārtīgi liels atvieglinājums un arī pozitīvāka apmeklētāju noskaņojuma garants. Viesnīca piedāvā trīs dažādas ietilpības konferenču telpas:

Zaļā konferenču zāle – līdz 100 cilvēkiem;

Oranžā konferenču zāle – līdz 30 cilvēkiem;

Dzeltenā konferenču zāle – līdz 25 cilvēkiem.

                Konferenču telpas ir aprīkotas ar ventilācijas sistēmu, audio un video tehniku. Turklāt Baltvilla restorānā šefpavāri parūpēsies par kvalitatīvām kafijas pauzēm un gardām pusdienām! Izmantojiet šo all inclusive variantu!

BALTVILLA  RAKSTURĪGĀS IEZĪMES UN ĪPAŠĀ NOSKAŅA TAJĀ

                Šaubu nav – ir pieejamas elegantas un ekstrām bagātas konferenču telpas. Protams, jāatceras, ka katra konferenču zāle sevī iemieso dabisko apgaismojumu, kas laužas cauri aiz loga esošajām priedēm. Ar ko vēl šī plašpielietojuma viesnīca Jūs pārsteigs? Baltvilla tās novietouma un īpašnieku ieguldītā darba dēļ ir viesnīca, kur ne tikai apmesties, bet arī lietderīgi izmantot gaišās diennakts stundas! Baltvilla piedāvājuma klāstā ietilpst arī:

Viesnīca ar vairāk nekā 34 labas kvalitātes istabiņām;

Īpaši piedāvājumi no Baltvilla SPA salona;

Baltvilla restorāns ar ēdienkarti un pavāriem;

Viesnīca ar prezidenta apartamentiem? Baltvilla;

Jums interesē auto stāvvieta? Šī viesnīca bez maksas nodrošina to līdz pat simts automašīnām;

Baltvilla sadarbojas ar Baltezera veselības centru. Pilates, joga, trenažieri un rehabilitācijas nodarbības – tas viss tikai 100 metru attālumā;

Piedevām, Baltvilla ir vairākās kategorijās ievērojami novērtēta viesnīca tūrisma interneta vietnē TripAdvisor.

Fantastiski, vai ne? Atliek tikai  veikt rezervāciju, jo viesnīca ir regulāri pieprasīta! Baltvilla kontakti:

Kontakttālruņa numurs: +371 67840640

E-pastkaste: info@baltvilla.lv

Baltvilla globālajā tīmeklī: www.baltvilla.lv

Atrašanās vieta: viesnīca atrodas Senču prospektā 45.

Baltvilla uzņem viesus gan ziemā, gan vasarā, gan pavasarī, gan rudens sezonā – sarīkojiet savam paziņu lokam vai draugiem brīnišķīgus svinības, neatkarīgi no tā, vai ārā spīd saule vai snieg sniegs!

Leave a Reply